Generická Aldara

Imiquimod

aldara

Generická Aldara (imiquimod) je cenově dostupný modifikátor imunitní odpovědi. Aldara je velice často užívána k praktické léčbě aktinické keratózy (po vystavení přílišnému záření slunce) na obličeji a pokožce hlavy, patří mezi produkty prodejné bez receptu či předpisu. Naše internetová lékárna přináší zákazníkům z České republiky cenově nejvýhodnější nákup tohoto produktu na trhu. Rychlé dodání a ochrana transakcí SSL certifikátem, vám zaručuje stoprocentní radost z výhodných cen pro Váš nákup.

Generická Aldara (pro kůži) se také prodává k léčbě takzvané povrchového bazocelulárního karcinomu (což je vlastně menší forma rakoviny kůže). V těchto případech není totiž chirurigcký zákrok přijatelnou formu v řešení tohoto problému. Genercikou Aldaru můžete koupit také k léčbě genitálních bradavic. Ty se mohou objevovat na svrchní části těla, tento lék však není k léčbě genitálních bradavic. Imiquimod mohou užívat dospělí a děti ve věku nejméně 12 let. Ceny podobných produktů na trhu se liší. Při nákupu Generické Aldary si však můžete být jisti tím, že dostanete jedinečnou kvalitu za přijatelnou cenu.

5% 0.25g × 3 creams
1 361,90 Kč
5% 0.25g × 6 creams
2 588,62 Kč
5% 0.25g × 9 creams
3 679,05 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
5% 0.25g × 12 creams
4 633,17 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
5% 0.25g × 15 creams
5 450,99 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
5% 0.25g × 18 creams
6 132,51 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
5% 0.25g × 24 creams
7 631,84 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Důležité informace

Použití příliš velkého množství cenově dostupného přípravku Generická Aldara a jeho pravidelné a dlouhodobé aplikování by mohlo mít za následek zvýšení rizika závažnějších pigmentových reakcí.

Nepoužívejte Generickou Aldaru na místech rozbité, zraněné nebo spálené kůže (včetně spálení od slunce).

Generická Aldara v žádném případě nefunguje jako léčivo uzpůsobené k odstranění genitálních bradavic. Během léčby přípravkem Generická Aldara se mohou vyvinout nová poškození tkáně. Toužíte-li po těch nejlepších výsledcích, pokračujte v používání přípravku po celou dobu kdy Vám odborníci doporučují.

S cenou 343 Kč za tubu vedeme trh s nejvýhodnější cenou. Nabízíme však i výhodnější balíčky k nákupu. Cena nákupu se pak může dostat i na neuvěřitelných 227 Kč za tubu Generické Aldary! Online nákup bez starostí za přijatelné ceny, které s přehledem zastíní ceny v kamenných lékárnách České republiky. Prodej tohoto produktu se obejde bez receptu či předpisu.

Před užíváním Generické Aldary

Pro zajištění plného bezpečí při užívání již koupené Generické Aldary, prodiskutujte s odborníkem, pokud trpíte na tyto stavy:

 • spálená kůže či jiná kožní onemocnění
 • slabá funkce imunitního systému nebo autoimunitní porucha
 • onemocnění štěpu proti hostiteli
 • pokud jste byl nedávno léčen na aktinickou keratózu nebo genitální bradavice s chirurgickým zákrokem nebo jinými léky
 • nedávno vám byla poskytnuta transplantace kostní dřeně nebo transplantaci krve.

Jak přípravek aplikovat?

Použití příliš velkého množství Generické Aldary nebo její pravidelné a dlouhodobé užívání by mohlo zvýšit riziko závažných kožních onemocnění

Než nanesete Generickou Aldaru na postižené místo, umyjte ruce a umyjte ošetřovanou oblast pokožky. Před aplikací přípravku nechte kůži zaschnout minimálně 10 minut. Po dokončení aplikace léku si pokaždé důkladně omyjte ruce. Neaplikujte Generickou Aldaru na oblasti popraskané, zraněné nebo spálené kůže.

Generickí Aldara by se obvykle měla používat v rozsahu  2 až 5ti aplikací týdně a to v rámci až 16 ti týdnů tohoto aktivního užívání. Způsob použití tohoto léku bude záviset na onemocnění, které se snažíte uzdravit. Dbejte na pokyny lékaře a příbalového letáku.

Skladujte Generickou Aldara v suchých stinných prostorách. Nevystavujte jej extrémním teplotám. Pakety otvírejte až před použitím.

Jaké následky má vynechání dávky?

Nesnažte se dohánět vynechanou dávku a aplikujte až tu příští naplánovanou.

Čemu se při užívání přípravku vyhnout?

Zabraňte vniknutí Generické Aldary do očí, úst a nosu nebo do rtů. Nenanášejte krém do oblastí konečníku, vagíny čí  močové trubice. Pokud jste tomu nezabránili a přípravek se dostal do kterékoli ze zmíněných intimních partií, opláchněte je urychleně vodou. Nenanášejte přípravek Aldara na spálenou, větrnou, suchou, popraskanou, podrážděnou nebo zlomenou pokožku.

Nepoužívejte jiné nakoupené léky na části těla léčené přípravkem Aldara, ledaže vám to lékař doporučil.

Vedlejší účinky

Méně závažné nežádoucí účinky Generické Aldary mohou zahrnovat:

 • mírné podráždění kůže, svědění, suchost, odlupování, chrastění, krustění, zarudnutí nebo ztvrdnutí kůže, na které byl přípravek aplikován;
 • změny barvy ošetřené pokožky;
 • bolesti hlavy, závratě, bolesti na hrudi, bolesti zad;
 • opary, puchýře;
 • nachlazení, např. Ucpaný nos, kýchání, bolest v krku;
 • nevolnost, průjem, ztráta chuti k jídlu; nebo
 • vaginální svědění nebo výtok.

Jaké léky mohou ovlivnit vliv Generické Aldary?

Není pravděpodobné, že jiné nakoupené tabletové či injekční léky užívané na jiná onemocnění budou mít vliv na  volně prodejnou Generickou Aldaru aplikovanou na kožní onemocnění. Ale mnoho volně prodejných léků může mezi sebou interagovat. Ujistěte se o všech lécích, které užíváte, že nejsou na seznamu léků reagujících s Aldarou. Všechny by měly být přehledně uvedeny v příbalovém letáku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *