Generický Indocin

Indomethacin

indocin

Indocin, methacin nebo i indomethacin je nesteroidní protizánětlivé léčivo (NSAID). Používá se ke zmírnění otoků a k léčbě bolesti různého druhu u různých pacientů. Může se užívat i při bolestivých kloubních a svalových diagnózách, jako je artritida, tendinitida, bursitida a dna – lehčí stupně i závažnější formy.

Generický Indocin je dostupný v prodeji také jako methacin nebo Indocin, překvapí vás skvělá cena při koupi v online lékárnách nejen v České republice. Indocin je účinný i při Bechtěrevově chorobě (ankylozující spondylitidě) a jiných zánětlivých revmatických onemocněních páteře (spondylartritidách), podráždění při degenerativních onemocněních kloubů a páteře, zánětlivých revmatických onemocněních měkkých tkání nebo bolestivých otocích, případně zánětech po úrazech.

25mg × 30 prášky
1 041,49 Kč
25mg × 60 prášky
1 250,02 Kč
25mg × 90 prášky
1 458,55 Kč
25mg × 120 prášky
1 667,07 Kč
25mg × 180 prášky
2 292,66 Kč
25mg × 360 prášky
4 169,42 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
50mg × 30 prášky
1 087,83 Kč
50mg × 60 prášky
1 389,04 Kč
50mg × 90 prášky
1 620,73 Kč
50mg × 120 prášky
1 852,43 Kč
50mg × 180 prášky
2 431,68 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Jak se užívá Generický Indocin?

Generický Indocin se užívá při jídle a v regulérních dávkách. Každou tabletu Generického Indocinu přehltnete celou a následně zapijte velkou sklenicí vody. Dávky si samovolně nenavyšujte ani nevynechávejte. Pro dosažení optimálních výsledků dodržujte příbalový leták a jeho instrukce.

Tento lék může být sice předepsán i dětem mladším 15 let, ale jenom za předem specifikovaných podmínek, platí tu preventivní opatření. Starší pacienti nad 65 let mohou mít silnější reakci a potřebují proto nižší dávku.

Jaké koncentrace mám pro Generický Indocin k dispozici?

Generický Indocin existuje jako tablety v dvěch koncentracích – 25mg nebo 50mg. Minimální dávka 30 tablet představujej edno volně prodejní balení. Zajímavou možností je koupa mega balení – 60, 90, 120, 180, 240. Pokud přeferujete větší balení – k zakoupení je i giga balení o 360 tabletách za neodolatelnou cenu. Benefitem je, že máte zadarmo i rychlou leteckou dopravu až k vám domů. Indocin za skvělou cenu – úspora představuje téměř 4600 Kč, zdá se vám to taky neuvěřitelné? Realita.

Kontraindikuje Generický Indocin taky s jinými substancemi?

Neužívejte tento přípravek spolu s některým z následujících léků: cidofovir, diflunisal, ketorolac, methotrexát, pemetrexed, triamteren,  může také interagovat s alkoholem, antacidami, aspirinem a léky podobnými aspirinu, diuretikami, lithiem, léky na cukrovku, léky na vysoký krevní tlak,  léky, které ovlivňují krevní destičky, léky, které zabraňují tvorbě krevních sraženin, léky proti bolesti a zánětu, jako je ibuprofen nebo naproxen.

V případě nutnosti poskytněte svému ošetrujícímu lékaři seznam všech léků, bylin, léků bez předpisu nebo doplňků stravy, které užíváte. Také mu řekněte, pokuď kouříte, pijete alkohol nebo užíváte nelegální drogy.

Kdo by se měl vyhnout užívání Generického Indocinu?

Generické tablety Indocinu všeobecně lékaři nedoporučují užívání  budoucím nebo kojícím matkám. Rizikovou skupinou jsou děti do věku 15 let, osoby vedoucí prostředky hromadní přepravy nebo jiná motorová vozidla. Dále pacienti, trpící na poruchy krvetvorby, autoimunitní choroby, pokud jste po větším chirurgickém zákroku, trpíte na alergie, máte potíže s ledvinami nebo játry, trpíte zlou srážlivostí krve.

Okamžitě kontaktujte toxikologické středisko, lékaře nebo pohotovost v případě, že jste užili příliš mnoho Generického Indocinu a budete potřebovat adekvátní první pomoc.

Vyskytnou se při užívaní Generického Indocinu na volný prodej taky nějaké nežádoucí účinky?

Následovní reakce jsou klasifikovány jako nežádoucí účinky. :

  • Alergické reakce jako kopřivka nebo svědění,
  • Rozmazané vidění
  • Bolest na hrudníku
  • Zvracení nebo nevolnost
  • Ospalost nebo únava
  • Přibíraní na hmotnosti
  • Slabost, únava svalů

Dá se sehnat Generický Indocin i bez předpisu?

Pokrok vědy a techniky znamená pro nás jako a pacienty a taky zákazníky nekonečné a nové možnosti. Získejte jednoduše a pohodlně Generický Indocin online, z e-shopu pres internet nebo z online lékárny. Není třeba ani recept nebo doporučení doktora, doma ho budete mít za neodolatelnou cenu a začnete užívat v případě potřeby. Pohodlné a dostupné řešení dnešní uponáhlané doby – e-lékárny, internetové lékárny, nebo farmace pro celosvětový volný prodej medicinských produktů.

Generický Indocin bez předpisu zakoupíte online

jJednodušší, rychlejší –kdykoli, kdekoli – tak by jsme mohli charakterizovat nákup v online lékárnách,  otevřených 24/7. Už žádné fronty, žádné nervozní čekání v radě. V každé lokalitě České republiky, kde je pokrytí signálem mobilního internetu, můžete využívat smart řešení na míru a zakoupit si léky i bez receptu, jako kdyby byli na volný prodej. Buďte smart, buďte naladeni na lékárnu online. Porovnejte si ceny Indocinu a nakupujte, kdykoli na to máte chuť. Rychlé a grátis doručení do pár hodin či dnů přímo do vašich rukou, skvělá cena, bezplatná letecká bezpečná doprava.

Koupit léky nebylo doteď nikdy tak snadné – dokonce i za neodolatelné ceny. Poděkujme šikovným medicinským pracovníkům, že vymysleli toto inteligentní řešení pro všechny – dostupné léky na volný prodej bez receptu a nízká cena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *