Genericky Proscar

Finasteride

proscar

Genericky Proscar (neboli Finasterid) se používá ke zmenšení prostaty (benigní hyperplazie prostaty nebo BHP) u dospělých mužů. Tento lék se může používat samostatně nebo v kombinaci s jinými léky ke snížení příznaků BHP. Prostata je mužský pohlavní orgán uložený pod močovým měchýřem. Tato pohlavní žláza produkuje 15-30% objemu tekutiny ejakulátu a zvyšuje životaschopnost spermií. Její růst je ovlivněn hormonem testosteronem. Genericky Proscar zlepšuje příznaky BHP a snížuje nutkání na močení, zlepšuje tok moči s menším namáháním, zmenšuje pocit že močový měchýř není zcela vyprázdněn, snížuje noční močení a brání předčasnému opadaní vlasů u mužů. Tento lék funguje snížením množství dihydrotestosteronu (DHT), který je zodpovědný pro růst prostaty, ale není schválen pro prevenci rakoviny prostaty. Je potřeba poradit si s lékařem o výhodách a rizicích tohoto léku. Ženy a děti by jej neměly užívat. Koupit tento produkt za dobrou cenu bez receptu se dá jednoduše z jeho oficiální webové stránky.

5mg × 30 prášky
1 089,29 Kč
5mg × 60 prášky
1 498,20 Kč
5mg × 90 prášky
1 941,18 Kč
5mg × 120 prášky
2 316,02 Kč
5mg × 180 prášky
3 065,69 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Genericky Proscar: prodej, dávkování a ovlivněni

U nás tento lék lze koupit online protože je ve volném prodeje, a taky bez předpisu. Aktivní složku kterou obsahuje je syntetická 4-azasteroidová sloučenina je specifickým inhibitorem intracelulárního enzymového steroidu II 5α-reduktázy který převádí testosteron na 5α-dihydrotestosteron (DHT).  Balení je v 5mg. Cena Genericky Proscar v České republice se může odlišovat dle místa prodeje.

Obecné dávkování Genericky Proscar je jedna tableta denně. Je potřeba se řídit podle instrukce v příbalovém letáku, a rady osobního lékaře. Tento lék by se neměl používat vícekrát, než je doporučeno. U děti se dávkování musí konzultovat s lékařem. Pokud se stane že se předávkujeme, pohotovost nebo nejbližší toxikologické středisko se musí kontaktovat hned.

Genericky Proscar může ovlivňovat některé z následujících složek:

  • některé léky na krevní tlak
  • mužské hormony (napříkald testosteron)
  • doplňky saw palmetto
  • sójové isoflavonoidové doplňky

Tento seznam však tady nekončí. I když se Genericky Proscar může koupit ve volnem prodeje, vždycky bychom měli říct lékařovi o všech lécích, nebo doplňcích stravy, které spotřebováváme. Kouření, konzumace kofeinu nebo zneužití alkoholu a drog ovlivňuje vstřebávaní tohoto léku.

Genericky Proscar: na co si dávat pozor

Po dobu minimálně 6 měsíců používaní Genericky Proscar nesmíme darovat krev čímž chráníme těhotné ženy, aby se táto látka nedostala do jejích těl prostřednictvím krevní transfúze. Taky ženy které jsou těhotné nebo se snaží otěhotnět nesmí být v kontaktu s rozdrcenými tabletami Finasteridu, protože existuje riziko že by jeho aktivní látka mohla poškodit nenarozenému dítěte. Pokud těhotná žena byla v kontaktu s poškozenou nebo rozdrcenou tabletou, hned by měla kontaktovat svého lékaře.

Při použití Genericky Proscar se může stát že naše příznaky se nezlepšují. Tím pádem musíme informovat svého lékaře. Pro dosažení nejlepších výsledků by se tento lék měl používat po dobu 6 až 12 měsíců. Tento lék může ovlivnit laboratorní testy na rakovinu prostaty. Pokud plánujeme podstoupit laboratorní testy na rakovinu prostaty, vždycky bychom měli informovat svého lékaře.

Vedlejší účinky co obvykle nevyžadují pozornost lékaře jsou (lékaře kontaktujte v případě, ze potíže přetrvávají nebo se zhoršují): zvětšení nebo zvýšená citlivost prsů, kopřivka, sexuální problémy (nižší sexuální touha nebo neschopnost dosáhnout erekce), malé množství spermatu uvolněné při sexu. Toto ale nemusí být všechny možné vedlejší účinky. Informace o vedlejších účinkách jsou taky dané v příbalovým letáku.

Tento lék by se měl pečlivě uchovávat mimo dosah a dohled dětí, při pokojové teplotě mezi 15-30oC. Chraňte jej před světlem, s obalem těsně uzavřený. Po uplynutí expirační doby nepoužitý lék vyhoďte.

Kde koupit Genericky Proscar za levnou cenu a bez receptu?

Genericky Proscar se dá koupit za dobrou cenu a v původní kvalitě online, protože je dostupný bez předpisu od lékaře. V České republice  doporučujeme objednání z webové stránky abychom se vyhnuli čekání ve frontě v lékárnách. Taky proto, že ceny na internetu jsou naprosto výhodnější. Často se stává že zaplatíme vyšší cenu když zkusíme koupit Genericky Proscar z různých lékárnen a podobně, kvůli poplatku za obchodu atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *