Generický Acticin

Permethrin

permethrin

Generický acticin s obsahem Permethrinu je spolehlivý volně prodejný cenově dostupný lék v boji proti nepříjemným kožním parazitům. Generický Acticin na kůži se hojně užívá právě k likvidaci vší a nepříjemného svrabu a mnoha dalších nepříjemných parazitů. Neškrabte se a kupte si toto cenově dostupné a efektivní řešení Vaší napadené pokožky. Zaručujeme se za nejnižší cenu na trhu.

Balení jednoho 30g tuby Generického Acticinu u nás nakoupíte za cenu 458 kč. V prodeji však máme i balení více kusů, která vám nákup mohou zvýhodnit tak, že za jednu tubu při nákupu nepřeplatíte větší cenu než 344 kč! Výhodnější cenu byste jen těžko v kamenných lékárnách v České republice hledali.

30g × 1 cream
1 070,59 Kč
30g × 2 creams
1 308,76 Kč
30g × 3 creams
1 427,85 Kč
30g × 4 creams
1 546,93 Kč
30g × 5 creams
1 666,02 Kč

Jak užívat Generický Acticin

Užívejte přesně podle přiloženého návodu. Neužívejte větší dávky než je potřeba a neužívejte po dobu delší než je doporučené.

Při prvním použití přípravku generický acticin může dojít k dočasnému zvýšení svědění, otoku nebo zarudnutí ošetřené pokožky.

Neužívejte preorálně! Přípravek je určen je a pouze pro nanesení na kůži. Neaplikujte na otevřené řezné rány. Pokud se přípravek dostane do očí či úst, vypláchněte je vodou. Povrchový sprej používejte pouze na povrchy domácnosti nikoliv na kůži.

Při zneškodňování svrabu:

 • Vyčistěte a osušte kůži. Aplikujte tenkou vrstvu Generického Acticinu na celé tělo od krku po chodidla nohou. Kompletně vetřete. Přípravek na kůži ponechte po dobu 8 až 14ti hodin, poté jej z celého těla smyjte.
 • Nemusíte k lékaři přípravek, přípravek je k prodeji bez potřeby receptu či předpisu
 • Při užívání Generického Acticinu u nemluvňat také aplikujte na kůži na hlavě a čele. Vyhněte se aplikaci v blízkosti oblasti očí, nosu, pusy a genitálií.
 • Pokud se Váš stav nezlepší do 14ti dní, aplikujte Generický Acticin znovu.

Při zneškodňování vší:

 • Vlasy omyjte pouze pomocí šamponu (žádný kondicioner nebo šampony 2-v-1)
 • Nemusíte chodit k lékaři, přípravek je k prodeji bez potřeby receptu či předpisu
 • Chraňte si oči osuškou nebo hadrem. Medicínu aplikujte do vlasů a ponechte jej 10 minut. Poté vymyjte teplou vodou.
 • Můžete také použít hřeben k odstranění vajíček z vlasů. Při této činnosti by měly být vaše vlasy ideálně mírně vlhké, aby se vajíčka odstranila snadno. Pracujte pouze na jedné části vlasů naráz.
 • Často přitom hřeben myjte, abyste odstranili překážející materiál zachycený ve vlasech.
 • Denně kontrolujte vlasy, jestli se vši náhodou neobjeví.
 • Pokud po sedmi dnech od aplikace máte pořád vši ve vlasech, aplikujte celý postup podruhé.

Spouštíme prodej tohoto účinného léku i pro zákazníky z České republiky a přinášíme revolučně nízké ceny pro Váš spokojený nákup. Transakce nákupů u nás jsou pro klid vaší duše chráněny SSL certifikátem. Tak na co ještě čekáte? Nechte si svůj nákup za nízkou cenu dovézt až před dům. Nechoďte si pro vysoké ceny do přeplněných lékáren a nakupte online. Nakoupit potřebné léky  ještě nebylo jednodušší.

Vyluxujte všechny koberce a potahy auta. Všech sáčků luxu se neprodleně zbavte a předejděte tak návratu parazitů.

Pro největší pravděpodobnost, že se napadení svrabem či vší nebude opakovat, musíte nejvíce pečovat o své prostředí. Starejte se o ně tak jako se staráte o své vlasy a tělo a paraziti nebudou mít už nikdy šanci.

Uchovávejte Generický Acticin v prostorách o pokojové teplotě mimo vlhkost a mimo dosah dětí či mazlíčků.

Co když zmeškám dávku?

Generický Acticin je obvykle potřeba použít jen jednou, nemusíte si tedy zatěžovat hlavu s časováním dávek. Počkejte alespoň 7 dní, než užijete přípravek podruhé.

Čemu bych se měl při užívání vyhnout?

Při kontaktu Generického Acticinu přípravku s očima, co nejrychleji a důkladně vypláchněte vodou.

Napadení svrabem a vší se může jednodušší šířit. Vyhněte se proto prosím bližšímu kontaktu s ostatními do té doby, než se parazitů zcela zbavíte. Vyhněte se též půjčování osobních věcí.

Vedlejší účinky přípravku

Normální vedlejší účinky př ípravku Generický Acticin:

 • mírné pálení, svědění, mírná vyrážka
 • brnění či znecitlivění po nanesení přípravku
 • bolesti hlavy, závratě
 • horečka
 • bolest žaludku, nevolnost, zvracení, průjem

Generický Acticin v kombinaci s dalšími léky?

Není moc známo, že by orálně či injekčně užívané léky měly špatný vliv na tělo v kombinaci s volně prodejným Generickým Acticinem. Mnoho léků však může na sebe vzájemně působit. Generický Acticin je jedničkou na trhu co se efektivity i ceny týče, kupte jej u nás online a jednoduše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *