Kamagra

Kamagra – jak funguje, prodej online bez receptu

kamagraKamagra je účinný lék pro erektilní dysfunkci a zlepšení potence u mužů. Pochází z Indie, od společnosti Ajanta Pharma a její účinek je totožný s účinkem známé Viagry. Robustní a intenzivní erekce se dostaví již do 40-60 minut od požití léku a trvá až 4 hodiny. Lék je možné sehnat v podobě kosočtvercových tablet. Kamagra může být používána i za účelem prevence, jelikož i po provedení několika klinických zkoušek nebyl zjištěn návyk na tento lék.

Kamagra obsahuje účinnou látku Sildenafil Citrate – který uvolňuje svaly krevních cév a zvyšuje průtok krve do určitých oblastí těla. Kamagra je velice populární lék pro léčbu erektilní dysfunkce. Kamagra, vyráběná společností Ajanta Pharma v klinických podmínkách, je vyráběna ve vysokém standardu kvality, aby byla zajištěna bezpečnost a účinnost. Pacienti užívající Kamagru pravidelně hlásí úspěšný pohlavní styk a obecně pokračují v léčbě. Před použitím tohoto léku je důležité dodržovat všechny pokyny k produktu.

50mg × 12 prášky
1 087,83 Kč
50mg × 20 prášky
1 273,19 Kč
50mg × 32 prášky
1 481,72 Kč
50mg × 60 prášky
2 431,68 Kč
50mg × 92 prášky
3 474,33 Kč
50mg × 120 prášky
4 169,42 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
100mg × 12 prášky
1 157,34 Kč
100mg × 20 prášky
1 389,04 Kč
100mg × 32 prášky
1 736,58 Kč
100mg × 60 prášky
2 918,25 Kč
100mg × 92 prášky
4 262,10 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
100mg × 120 prášky
5 281,58 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
100mg × 180 prášky
7 505,89 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
100mg × 272 prášky
10 657,00 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Kamagra – cena, kde a jak lze koupit online a bez receptu?

Přípravek Kamagra lze koupit ve volném prodeji na internetu v České Republice, bez předpisu, za výhodnou cenu. Je možné ji koupit na stránkách cz-lekarna.com, kde je její cena velice dostupná. Koupi Kamagry lze učinit online bez receptu a bez starostí, a mít ji doručenou až k Vašim dveřím, s rychlým doručením, aniž byste museli čekat na prodej ve frontě v lékárně.

Dávkování léku Kamagra

Správná dávka přípravku Kamagra je jedna 50mg nebo 100mg tableta na den. Měla by se zapíjet sklenicí vody a v žádném případě byste neměli zvyšovat dávku bez rady od lékaře. Účinky velkých porcí mohou způsobovat závažné vedlejší účinky, které mohou trvat po dlouhou dobu. Je důležité abyste tyto pilulky užívali podle pokynů Vašeho lékaře.

Kamagru užívejte zhruba jednu hodinu před plánovanou sexuální aktivitou. Pokud stále nemáte žádný viditelný výsledek nebo účinek, kontaktujte svého lékaře a vyvarujte se užívání jiných léků. Neužívejte lék častěji, než Vám nařídil Váš lékař.

Předávkování: Pokud si myslíte, že jste si vzali tohoto léku více, než je doporučená dávka, kontaktujte toxikologické centrum nebo eventuelně i pohotovost.

Kamagra – preventivní opatření, užívání s alkoholem

Tento lék byste neměli používat, jestliže trpíte srdečními nebo kardiovaskulárními onemocněními, mrtvicí, infarktem, problémy s krevním tlakem nebo anémií. Pro lepší výsledky se při užívání tablet Kamagra vyhněte alkoholu, nikotinu a dalším ED drogám.

Konzumace alkoholu vede ke snížení krevního tlaku a může zvýšit některé z dalších nežádoucích účinků. Dále se během používání musíte vyhýbat grapefruitu a grapefruitové šťávě. Tento lék by neměly užívat osoby mladší 18 let. Muži alergičtí na sildenafil citrát, mentálně postižení pacienti, lidé závislí na alkoholu nebo drogově závislí by se měli vyhýbat jeho užívání.

O čem by měl Váš lékař vědět, než začnete užívat Kamagru?

Váš lékař by měl vědět o následujících zdravotních problémech:

 • Oční problémy nebo problémy s viděním, včetně vzácného dědičného onemocnění očí zvaného retinitis pigmentosa
 • Srdeční onemocnění, angina, vysoký nebo nízký krevní tlak, prodělaný srdeční infarkt nebo jiné srdeční problémy
 • Různá ledvinová onemocnění
 • Onemocnění jater
 • Mozková mrtvice
 • Neobvyklé nebo alergické reakce na látku sildenafil, jiné léky, potraviny, barviva nebo konzervanty
 • Těhotenství nebo pokusy o otěhotnění
 • U žen: Kojení

UPOZORNĚNÍ: Tento lék je určený pouze Vám. Nedávejte jej nikomu dalšímu.

Na co si při užívání Kamagry dávat pozor?

Pokud během užívání tohoto léku zaznamenáte nějaké změny ve Vašem vidění, okamžitě kontaktujte svého lékaře. Také v případě, že erekce trvá déle než 4 hodiny nebo je bolestivá, kontaktujte Vašeho lékaře nebo vyhledejte jinou lékařskou pomoc. Může to být příznakem jiných vážných problémů a musíte být okamžitě ošetřeni, aby nedošlo k trvalým poškozením

Pokud při užívání tohoto léku pocítíte na začátku sexuální aktivity příznaky žaludeční nevolnosti, závratě, bolesti v oblasti hrudníku nebo bolesti ramene, měli byste s pokračováním sexuální aktivity přestat a co nejdříve zavolat svému lékaři.

Užívání tohoto léku Vás ani Vašeho partnera nechrání proti infekci viru HIV (vir způsobující AIDS) nebo jiným sexuálně přenosným onemocněním.

Možné vedlejší účinky Kamagry

Užívání Kamagry Může vést k mírným i nepříznivým vedlejším účinkům, jako je zarudnutí obličeje, nevolnost, bolest hlavy, problémy se zrakem, ztráta sluchu, nevolnost, žaludeční nevolnost a příliš dlouho trvající erekce. Závažné nežádoucí účinky by se nikdy neměly brát na lehkou váhu a je třeba na ně upozornit Vašeho lékaře.

Další možné vedlejší účinky užívání Kamagry

Vedlejší účinky, které byste měli co nejdříve konzultovat se svým lékařem:

 • Alergické reakce jako je kožní vyrážka, svědění nebo kopřivka, otoky tváře, rtů nebo jazyka
 • problémy s dýcháním
 • změny sluchu
 • změny vidění, rozmazané vidění, problémy s rozlišením modré barvy od zelené
 • bolest na hrudi
 • rychlý, nepravidelný srdeční tep
 • Vedlejší účinky u mužů: dlouhá nebo bolestivá erekce (trvající déle než 4 hodiny)
 • záchvaty

Vedlejší účinky, které obvykle nevyžadují pozornost lékaře (lékaře kontaktujte v případě, ze potíže přetrvávají nebo se zhoršují):

 • průjem
 • zarudnutí
 • bolesti hlavy
 • zažívací obtíže
 • ucpaný nos nebo tekoucí rýma

Kde mám Kamagru uchovávat?

​​Produkt uchovávejte z dosahu dětí a nenabízejte jej nikomu jinému. Přípravek je určený pouze pro Vás. Uchovávejte jej při pokojové teplotě mezi 15 až 30 stupni Celsia (59 až 86 stupňů F). Po uplynutí expirační doby nepoužité léky vyhoďte.

Jaké jsou výhody koupě Kamagry online?

Výhod při zakoupení produktu online přes internet je hned několik: napřiklad nízká cena, snadné objednání, volný prodej, možnost koupit lék bez receptu a mít jej doručen v krátkém čase přímo k Vám domů nebo na Vámi určené místo dodání. Možnost mít přípravek na prodej bez receptu je skvělá proto, že nemusíte trávit čas objednáním se k Vašemu lékaři, čekáním ve frontě a spoustu dalších okolností spojených s tím.

Kamagra je skvělým a cenově dostupným společníkem pro zlepšení Vašeho sexuálního života při problémech s erektilní dysfunkcí a podobně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *