Generický Stromectol

Ivermectin

stromectol

Co je Generický Stromectol a jak funguje?

Generický Stromectol je účinný lék, který je často používán pro zabíjení parazitů, kteří zevnitř ničí lidské tělo. Hlavní aktivní substance léku Stromectol je Ivermectin. Látka Ivermectin byla objevena v roce 1975. Je používána jako léčivo od roku 1981. Je na seznamu základních léčivých přípravků Světové zdravotnické organizace (WTO). V roce 1997 začal Ivermectin být používán při léčbě silylloidózy.

Tato aktivní složka léku Stromectol se týká léčiv na bázi avermektinu, který jsou produktem vitální aktivity bakterie Streptomyces avermitilis. Avermektiny byly nejprve získány v Japonsku. Díky laboratornímu týmu byla objevena jejich biologická aktivita. Lék Generický Stromectol má širokospektrální účinek. Většinou je používán proti parazitickým červům. Ukazuje vysokou účinnost při léčbě infekcí způsobených těmito obilnými červi: silylloidóza; ascaridóza; trichocephalus; filariasis; enterobióza; larva migrans.

3mg × 20 prášky
1 615,66 Kč
3mg × 30 prášky
2 250,83 Kč
3mg × 60 prášky
3 463,44 Kč
3mg × 80 prášky
3 694,41 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
3mg × 100 prášky
4 040,87 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
6mg × 10 prášky
1 153,71 Kč
6mg × 20 prášky
2 077,60 Kč
6mg × 30 prášky
2 770,52 Kč
6mg × 40 prášky
3 232,47 Kč
6mg × 60 prášky
3 809,90 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
6mg × 80 prášky
4 156,36 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
6mg × 100 prášky
4 387,33 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
12mg × 10 prášky
1 269,43 Kč
12mg × 20 prášky
2 308,58 Kč
12mg × 30 prášky
3 116,98 Kč
12mg × 40 prášky
3 694,41 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
12mg × 60 prášky
4 017,78 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
12mg × 80 prášky
4 433,53 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
12mg × 100 prášky
4 618,31 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Jaký je farmakologický účinek přípravku Stromectol?

Kdy si potřebujete zakoupit lék Stromectol? Stromectol (Ivermectin) je také používán při potížích způsobených svrabem nebo vešmi u lidí, kteří mají silnější imunitu. Nevztahuje se na boj proti tasemnicím a trematodům. Lék Generický Stromectol je okamžitě vstřebán lidským tělem a po 4 hodinách je dosažena jeho maximální koncentrace v krvi. Jedna z jeho výhod je, že lék je rovnoměrně rozložen v tělních tkáních. Vylučuje se po 28 hodinách hlavně skrz střevo.

Účinek látky Ivermectin je zaměřen na blokování přenosu neuromuskulárních impulzů. Způsobuje paralýzu u parazitů, což vede k jejich smrti. I přes širokou škálu účinků je toxicita přípravků, která jsou založená na látce Ivermectin, relativně nízká. Musíte však vzít v úvahu, že lék je považován za bezpečný tehdy, pokud ho užíváte v souladu s Vaší doporučenou dávkou. V opačném případě riskujete, že budete trpět velice závažnými vedlejšími účinky.

Jaké dávkování je to správné pro Vás?

Před tím, než si koupíte lék Generický Stromectol ve volném prodeji, měli byste si velice důkladně přečíst pokyny k užívání. Lék je užíván orální cestou. Jeho jednorázová dávka by měla být 150 – 200 mg na 1 kg tělesné hmotnosti – to je přibližně 12 mg pro dospělého člověka, který váží 70 kg. V závislosti na stupni infekce je dostatečná jedna nebo více dávek. Mezi nimi je třeba dodržet interval jednoho nebo dvou týdnů. Musíte být opatrní, pokud budete lékem Stromectol léčit děti. Pro dítě, které váží 15 kg, je dávkování 150 mg na 1 kg tělesné hmotnosti.

Kdo může bezpečně užívat přípravek Stromectol?

Předtím, než si zakoupíte lék online, přečtěte si seznam možných kontraindikací. Je velmi dlouhý, jsou zde ale kontraindikace, které byste měli zvážit před koupí léku. Lék Generic Stromectol (s účinnou látkou Ivermectin) je kontraindikován u dětí, které jsou mladší 5 let, stejně tak jako u těch, které váží méně než 15 kg. Těhotné nebo kojící ženy jsou také kontraindikovány při užívání léku. Další skupina lidí, která by se měla vyhnout užívání léku Stromectol, se týká těch, kteří mají buď ledvinové, nebo jaterní potíže.

Navíc je nutné se vyhnout užívání léku Generic Stromectol, pokud máte osobní intoleranci na složení léčiva. V případě, že trpíte astmatem nebo máte nízkou imunitu – měli byste v tuto chvíli raději zavrhnout užívání léku Generický Stromectol.

Kde najít a koupit lék Stromectol za levnou cenu v České republice?

Nikdo nechce zbytečně utrácet peníze za léky. Je to přirozené přání každého člověka, aby ušetřil co nejvíce. Máte skvělou příležitost ušetřit, pokud se rozhodnete si koupit přípravek na boj proti parazitům za levnou cenu online. Cena za lék je velice nízká. Za 8 pilulek zaplatíte cenu pouhých 56 $. Největší balení, které prodáváme, Vás však bude stát v přepočtu na pilulky ještě méně – 200 $ za 40 pilulek! No nezní to skvěle?

Budete mít vždy k dispozici antiparazitní medicínu. Nikdy nemůžete vědět, kdy paraziti napadnou Vaše tělo. U lidí, kteří vlastní domácí mazlíčky, kteří se mohou stát tím důvodem, proč jste onemocněli, je obzvlášť doporučeno užívat tento přípravek. Při koupení velkého balení léku, kde cena za jednu pilulku je pouhých 5 $, ušetříte mnoho peněz a ochráníte sebe od jakékoli možné infekce v ten nejnevhodnější moment.

Když si navíc koupíte lék ve volném prodeji bez nutnosti lékařského předpisu, ušetříte Váš drahocenný čas. Prodáváme vysoce kvalitní léky ve volném prodeji pro Vás, abyste si v případě nutnosti mohli lék pořídit bez potřeby navštívit lékaře. Nákup za levnou cenu a bez receptu je skvělá výhoda, pokud víte, který lék je pro Vás vhodný a pokud máte nedostatek času na návštěvu Vašeho lékaře. Pokud máte jakékoli otázky týkající se použití léku, zákaznická podpora je Vám nepřetržitě k dispozici!

Objednejte si a zaplaťte rozumnou cenu za nejlepší léky bez nutnosti předpisu v České republice! Kupte si léky online na naší internetové stránce za dostupnou cenu a bojujte proti parazitům, kteří mohou uškodit Vašemu zdraví! Užijte si léky ve volném prodeji bez předpisu a zaplaťte férové ceny za vysoce kvalitní léky a jejich generika.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. Zuzana Baťková says:

  Dobrý den, měla bych zájem o Stromeček.dekuji

  30. 12. 2018
 2. Marta Pšeničková says:

  Dobrý den, objednávám si u Vás Generický Stromectol, 200 $ za 40 pilulek. Napište jaká cena je za poštovné…Prosím ozvěte se mi.
  Nevím jestli mi pro Vás zpráva odešla, při odesílání se mi zobrazilo, že stránka neexistuje….Proto píšu znovu

  6. 1. 2019
 3. Marcela says:

  Dobrý den jakým způsobem si mohu zakoupit lék Stromectol?

  17. 4. 2019
  1. Lekarna says:

   Dobrý den!
   Přidán banner naší lékárny. Můžete si koupit

   3. 5. 2019