Generický Inderal

Propranolol

inderalGenerický Inderal (propranolol) je cenově přijatelný volně prodejný lék patřící do skupiny léků takzvaných beta-blokátorů. Ty jsou známy pro svůj blahodárný vliv v léčbě krevního oběh (průtok krve cévami). Generický Inderal se používá k léčbě třesů, bolestí oblasti hrudníku, hypertenze (vysoký krevní tlak), poruch srdečního rytmu a dalších srdečních nebo oběhových stavů. Nákup je možné provést bez receptu a bez předpisu.

Hojně je nakupován i pro léčbu nebo prevenci srdečního infarktu a ke snížení závažnosti a frekvence migrénových bolestí hlavy. Generický Inderal lze také použít pro účely, které nejsou uvedeny v této medikační příručce. Generický Inderal je na našich internetových stránkách v prodeji pro zákazníky z České republiky v různých cenách po různých baleních ve formě 10, 20 a 40mg tablet.

10mg × 30 prášky
995,15 Kč
10mg × 60 prášky
1 250,02 Kč
10mg × 90 prášky
1 354,28 Kč
10mg × 120 prášky
1 528,05 Kč
10mg × 180 prášky
1 875,60 Kč
10mg × 360 prášky
3 335,31 Kč
20mg × 30 prášky
1 041,49 Kč
20mg × 60 prášky
1 157,34 Kč
20mg × 90 prášky
1 458,55 Kč
20mg × 120 prášky
1 667,07 Kč
20mg × 180 prášky
2 084,13 Kč
20mg × 360 prášky
3 752,37 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
40mg × 30 prášky
1 111,00 Kč
40mg × 60 prášky
1 250,02 Kč
40mg × 90 prášky
1 667,07 Kč
40mg × 120 prášky
1 945,11 Kč
40mg × 180 prášky
2 501,19 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Důležité informace

Volně prodejný Generický Inderal byste neměli nakupovat, pokud máte problémy zahrnující astmat, velmi pomalé srdeční rytmy nebo závažné srdeční stavy. Nákup dobře promyslete.

Před užitím Generického Inderalu

Lidé trpící alergií na propranolol by neměli Generický Inderal používat. To platí i pro pacienty trpící na:

 • astma
 • drasticky pomalý srdeční tep vedoucí až k mdlobám
 • vážná srdeční onemocnění

Potřebujete-li mít stoprocentní jistotu o bezpečnosti Inderalu, proberte možnosti s odborníky, pokud trpíte:

 • svalovou poruchou
 • astmaten, bronchitidou, emfyzémem nebo jinými poruchami dýchacích cest
 • pomalý, srdeční, rytmem, nízkým krevním tlakem.

Nejste si jisti zda je cena při nákupu u nás výhodná? Posuďte tedy naše ceny sami. Při nákupu balení 40 mg po 30ti kusech zaplatíte cenu 801 kč čili necelých 27 Kč za jednu tabletu. Nakoupíte-li však  větší balení můžete dosáhnout až na úžasnou cenu 19 Kč na tabletu. To je cena, kterou nikde jinde nenajdete.

Jak Generický Inderal užívat

Užívejte přípravek Generický Inderal na základě informací obsažených v přiložených dokumentech. Příležitostně měňte velikost dávek a dosáhněte tak nejlepších výsledků pro své zdraví. Nákup jiných dávek přípravku je též u nás možný. Tento lék užívejte pouze v dávkách doporučených a ne po delší období než je uvedené v příbalovém letáku.

Dospělí mohou užívat Generický Inderal s jídlem nebo bez jídla, dodržujte však stálý harmonogram.

Dbejte na pravidelné neměnné užívání. K tomu abyste měli svůj lék vždy v k dispozici nabízíme řešení ve formě možnosti nákupu větších cenově výhodných balení.  Při nákupu největšího balení tak na ceně ušetříte až o třetinu ceny na každé tabletě!

Pokud váš zdravotní stav vyžaduje operaci, informujte chirurgy včas předem o užívání Inderalu. Možná budete muset přestat používat Generický Inderal na krátkou dobu.

Nevynechávejte dávky ani nepřestávejte používat Generický Inderal náhle. Tělo může na vysazení léků ze dne na den reagovat zhoršením stavu v důsledku absence přípravku v oběhu. Zvolte tedy možnost postupného snižování a následně pomalé úplné vysazení přípravku.

Před lékařským vyšetřením vyšetřujícím oznamte, že přípravek Generický Inderal užíváte, mohl by ovlivnit výsledky šetření.

V užívání léku pokračujte i při zlepšení Vašeho stavu. Příznaky nemusíte pociťovat a lék na tlak se tak může stát Vaším celoživotním pomocníkem.

Generický Inderal je jen a pouze součástí rozsáhlého plánu cíleného k vyléčení hypertenze, který může zahrnovat složky jako je dieta, cvičení a kontrola hmotnosti. Prodej přípravku se v České repoublice obejde bez předpisu a bez receptu. Pokud se léčíte na vysoký krevní tlak, dodržujte nastavenou dietu, harmonogram užívání léků a cvičební plán navržený přesně pro Vás.

Uchovávejte v suchu mimo vlhkost. Znepřístupněte tento přípravek dětem a domácím mazlíčkům. Balení není chráněno dětskou pojistkou. Mějte tedy jejich ochranu na svědomí.

Čemu se vyhnout při užívání Generického Inderalu?

Nepijte alkohol. Alkohol může nekontrolovaně zvyšovat hladinu Inderalu v krevním oběhu.

Pohyby provádějte pomalu a rozvážně. Nikam nespěchejte. Zbrklé pohyby by mohly vést k nebezpečnému pádu a způsobit Vám víc škody než užitku. Dbejte opatrnosti své i bližních.

Vedlejší účinky

Časté vedlejší účinky v těle Generického Inderal mohou zahrnovat:

 • nevolnost, zvracení, žaludeční křeče, střevní potíže
 • snížení sexuální touhy po partnerovy či nemožnost dosáhnout plnohodnotného orgasmu
 • nespavost
 • pocity únavy.

Jaké léky mohou ovlivnit Generický Inderal?

Informujte se o možnostech iterakce léků ve Vaší domácnosti, užívaných i neužívaných. Tyto léky by mohly s Generickým Inderalem nepředvídatelně reagovat. Jsou to zejména:

 • krevní ředidla – warfarin, Coumadin, Jantoven
 • antidepresiva – amitriptylin, klomipramin, desipramin, imipramin
 • léky určené pro léčbu zvýšeného krevního tlaku nebo poruchy prostaty (jako je třeba přípravek doxazosin, prazosin a terazosin).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *