Generický Imitrex

Sumatriptan

lmitrexÚporná, bodavá, zhoršující se bolest na jedné straně hlavy, citlivost na světlo, nevolnost – to jsou některé z příznaků migrény, jednoho z těch nejhorších tělesných pocitů. I když někteří jedinci trpí migrénami podstatně více než jiní, každý z nás si nesnesitelnou bolest hlavy prožil alespoň jednou v životě a moc dobře ví, že se během jejího průběhu nedá nepohodlím pomalu ani myslet.

Proto u nás lze koupit Generický Imitrex, šetrné a efektivní léčivo proti migrénám, a to navíc bez receptu. Dlouhým frontám v lékárnách již odzvonilo – Generický Imitrex u nás dostupný bez předpisu si stačí vložit do vašeho nákupního košíku, a bude vám odesláno v rámci celé ČR. Dvě hlavní výhody nákupu léčiv u nás: online prodej a skvělá cena.

25mg × 5 prášky
566,79 Kč
25mg × 10 prášky
1 475,48 Kč
25mg × 20 prášky
2 497,76 Kč
25mg × 30 prášky
3 406,44 Kč
50mg × 5 prášky
1 021,14 Kč
50mg × 10 prášky
1 589,07 Kč
50mg × 20 prášky
2 952,10 Kč
50mg × 30 prášky
4 087,96 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
100mg × 5 prášky
1 134,72 Kč
100mg × 10 prášky
2 043,41 Kč
100mg × 20 prášky
3 860,79 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Na co se Generický Imitrex používá

Generický Imitrex účinně a šetrně odpomáhá od probíhající migrény a všech nepříjemným tělesných senzací s ní spojených, tedy od citlivosti na světlo a hluk, bolesti za očními bulvami a vzadu na temeni hlavy, nevolnosti a zvracení, rozmlženého vidění a pocitu slabosti v celém těle. Správné užití léčiva efektivně zmírní či plně zastaví již probíhající bolest hlavy migrénového typu.

Pro koho je Generický Imitrex bez předpisu vhodný

Tento lék je vhodný pro každého, kdo zápolí s bolestmi hlavy migrénového typu a hledá rychlou a účinnou pomoc za nízkou cenu. Imitrex není určený pro léčbu jedinců trpících bolestmi hlavy histaminového nebo tenzního typu. Jeho volný prodej ho navíc činí mimořádně dostupným.

Jak Generický Imitrex bez receptu funguje

Toto léčivo mírní probíhající bolest hlavy interakcí s v mozku se  přirozeně vyskytující látkou zvanou serotonin a následným zúžením cév kolem mozku. Generický Imitrex také ovlivňuje funkci vybraných mozkových nervů spojených s pocitem bolesti.

Účinnou látkou v tomto léčivu ze skupiny triptanů je sumatriptan.

Dávkování

Generický Imitrex ve formě bílých potahovaných tabletek se užívá před, s, či po jídle v souladu s prvními náznaky nastupující migrény. Dávka je individuální a závislá na síle a úpornosti prožívané migrény, ale neměla by nikdy překročit 200 miligramů v rozmezí 24 hodin.

Běžnou jednorázovou dávkou je 25, 50 či 100 mg, přičemž platí, že se s navýšením dávky navyšuje jak její účinnost, tak i pravděpodobnost nastoupení vedlejších účinků léčiva. V případě, že první užitá dávka nezabere, lze podat další dávku, nejdříve však po uplynutí nejméně 2 hodin od užití první dávky.

Pokud Generický Imitrex dlouhodobě nezabere, je nutné jej vysadit, aby nedošlo k bolestem hlavy způsobeným nadměrnou konzumací léků proti migrénám. V takovém případě je nasnadě poradit se se svým lékařem o dalším postupu.

Vedlejší účinky a kontraindikace

Ačkoli Generický Imitrex je ve valné většině případů užíván bez vedlejších účinků, některé se přece jen mohou dostavit.

Běžnými vedlejšími účinky léku jsou návaly, celková tělesná slabost, ospalost, mravenčení či svrbění po těle (zejména končetin) či mírné závratě. Léčivo může také vyvolat svalové napětí a tlak na hrudi, krku a v oblasti čelisti, což je samo o sobě neškodné a samo přejde, ale nesmí být podceněno u pacientů náchylných na infarkt, který se v počátečních fázích projevuje obdobnými senzacemi.

Vážnějšími vedlejšími účinky jsou studené, ztuhlé končetiny, modrající prsty na nohou a rukou a časté změny nálad. Tehdy je nutné neodkladně kontaktovat svého lékaře.

Mezi hlavní kontraindikace užívaní léčiva patří problémy s cirkulací, vysoký tlak a problémy se srdcem. Vzácně může Generický Imitrex zvýšit krevní tlak, což je kontraindikací pro ty, kteří již trpí vysokým krevním tlakem. Těhotné ženy a lidé s úrazy hlavy a mentálními poruchami by se před užitím léku měli poradit se svým lékařem.

Výhody přípravku

Pro shrnutí hlavních výhod přípravku Imitrex postačí pár slov – vysoká účinnost a bezpečnost a nízká cena. Právě skvělá cena a jeho prodej na internetu přípravek činí dostupným pro každého, kdo hledá úlevu od úporných migrén.

Proč koupit léčiva online

U nás je možné koupit řadu prvotřídních léčiv online, a to navíc bez receptu. Koupit léky na internetu obnáší hned několik podstatných výhod – možnost srovnání dodavatelů a cen, nižší cena, rychlé dodání a obrovský počet na sobě nezávislých zdrojů informací o daném léčivu. Je-li navíc léčivo zahrnuto pod volný prodej, dá se obecně říci, že je bezpečné.  V nepodstatné řadě stojí za zmínku nižší cena a dodaní po celé ČR.

Shrnuli bychom to tak, že je nákup léčiv online časově i cenově nejvýhodnější metodou koupě léčiv, které je navíc dostupné pro ty, kteří žijí na vesnicích či v odlehlých částech ČR, a ty, kterým stáří či nemoc brání v návštěvě lékárny.

Shrnutí

  • Generický Imitrex je lék proti migrénám
  • Účinně a rychle mírní vedlejší tělesné vjemy spojené s migrénou
  • Málo časté vedlejší účinky
  • Online prodej
  • Potahované tabletky s postupným uvolňováním léčiva
  • Dávkování: na individuální bázi, nesmí překročit 200mg během 24 hodin
  • Nízká cena a dostupnost bez receptu
  • Volný prodej: dostupný po celé ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *