Generický Bactrim

Trimethoprim, Sulfamethoxazole

bactrim

Lék Generický Bactrim obsahující dvě účinné látky sulfamethoxazol a trimethoprim je spolehlivý přípravek proti mnoha bakteriálním onemocněním. Zatímco sulfamethoxazol inhibuje syntézu kyseliny dihydrolistové (látka důležitá pro lidský a bakteriální metabolismus), trimethoprim blokuje další fázi jejího biochemického cyklu: tvorbu kyseliny tetrahydrolistové, která se vyskytuje pouze u mikroorganismů. Tento lék je účinný proti streptokokům, stafylokokům, pneumokokům, bacilům úplavice, břišnímu tyfu, E. Coli, Proteus. Neúčinkuje proti Mycobacterium tuberculosis, spirochetám, Pseudomonas aeruginosa.

Generický Bactrim se používá v léčbě pneumonie a jiných chorob respiračního, gastrointestinálního systému, urogenitálního systému vyvolaných bakteriální infekcí, která se vyvinula po operaci a dalších.Pokud tento účinný lék ještě nemáte ve své domácí lékárničce, tak neváhejte a kupte si jej ještě dnes na našich internetových stránkách jen za tu nejlepší cenu. Můžete si být jisti, že o zdraví Vaše i Vaší rodiny bude postaráno!

400mg + 80mg × 30 prášky
693,94 Kč
400mg + 80mg × 60 prášky
1 250,02 Kč
400mg + 80mg × 90 prášky
1 667,07 Kč
400mg + 80mg × 120 prášky
1 945,11 Kč
400mg + 80mg × 180 prášky
2 501,19 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
800mg + 160mg × 30 prášky
798,20 Kč
800mg + 160mg × 60 prášky
1 389,04 Kč
800mg + 160mg × 90 prášky
1 875,60 Kč
800mg + 160mg × 120 prášky
2 223,15 Kč
800mg + 160mg × 180 prášky
2 918,25 Kč
800mg + 160mg × 360 prášky
5 003,54 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Generický Bactrim obsahující dvě účinné látky sulfamethoxazolu a trimethoprimu, je účinným ničitelem bakterií snažících se Vám znepříjemnit život. Účinná látka sulfamethoxazol inhibuje syntézu kyseliny dihydrolistové, zatímco druhá účinná látka trimethoprim zablokuje tvorbu kyseliny tetrahydrolistové. Díky těmto vlastnostem je Generický Bactrim spolehlivým řešním proti streptokokům, stafylokokům, pneumokokům, bacilům úplavice a mnoha dalším onemocněním.

Generický Bactrim je k dostání ve formě tablet (80mg, 160mg).

Na našich internetových stránkách garantujeme jenom ty nejlepší ceny. Nákupů s námi nebudete litovat!

S čím Vám Generický Bactrim pomůže?

Generický Bactrim je spolehlivým léčivem široké škály bakteriálních infekčních chorob jako jsou například:

  • Ušní infekce
  • Záněty močových cest
  • bronchitida
  • Cestovní průjem
  • Shigelóza
  • neumonie

Kombinace antibiotik sulfamethoxazolu a trimethoprimu obsažených v Generický Bactrim je účinná k léčbě různých typů infekcích způsobených bakteriemi.
Generický Bactrim může být také použit k účelům, které zde nejsou zmíněny.

Jak Generický Bactrim funguje?

Zatímco sulfamethoxazol inhibuje syntézu kyseliny dihydrolistové (látka důležitá pro lidský a bakteriální metabolismus), trimethoprim blokuje další fázi jejího biochemického cyklu: tvorbu kyseliny tetrahydrolistové, která se vyskytuje pouze u mikroorganismů. Tento lék je účinný proti streptokokům, stafylokokům, pneumokokům, bacilům úplavice, břišnímu tyfu, E. Coli, Proteus.

Jak dlouho trvají účinky?

Generický Bactrim by měl vyprchat z Vašeho systému během 10 hodin po Vaší poslední dávce.

Má lék nějaké vedlejší účinky?

Tak jako všechny léky, i Generický Bactrim má své vedlejší účinky, které se v některých případech mohou projevit. Mezi tyto nežádoucí účinky patří například ztráta chuti k jídlu, nevolnost, zvracení, bolestivý nebo oteklý jazyk, závrať, pocit točení, zvonění v uších nebo únava.

Skladování

Ukládejte při pokojové teplotě 15-25°C (59-77°F), na suchém a temném místě, mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Generický Bactrim si můžete koupit aniž byste museli někam chodit, čekat dlouhou frontu v lékárně či snad dokonce zjistit, že Váš přípravek není na skladě. Můžete si jej koupit přímo z pohodlí Vašeho domova. Nákup je bezpečný, za výhodnou cenu a zboží se k Vám dostane rychle. Všechny transakce jsou chráněny SSL certifikátem. Zaručujeme se za nižší cenu než v kamenných obchodech.

Proč nakoupit právě u nás?

Přesné dodání, jednoduché objednání a vždy výhodné ceny!
Naše stránky poskytují rychlé doručení a jednoduchý postup nákupu, pomůžeme Vám vyhnout se problémům s dlouhou čekací dobou. Žádný předpis či recept není k prodeji potřeba, jelikož je Generický Bactrim na území České republiky volně prodejný.

Zcela pohodlné

Naše stránky nabízejí jedny z nejlepších cen medicín a farmaceutických produktů ve spojení se skvělými službami na trhu. Máme skladem a velké rozmezí jak značkových tak i neznačkových kvalitních produktů, zajišťující Vám skvělou kvalitu za přijatelnou cenu, když nakupujete od našich farmaceutů. Skrze naši online farmacii všichni pacienti, i ti kteří jsou ve složitější situaci nebo ti, kteří žijí ve vzdálenějších oblastech, mohou jednoduše obdržet informace, své produkty a služby, které se daly dříve získat jen s velkými obtížemi. Naše online služby Vám umožňují vyhnout se cestování a ušetřit Váš drahocenný čas.

Diskrétní služby

Někteří lidé se mohou cítit pohodlněji při nákupu svých léčiv online nebo jednoduše chtějí poradit od profesionálů ohledně produktů online nebo přes telefon raději než osobně. Jak byste očekávali, naše zásilky a fakturační informace jsou pro klid Vaší mysli diskrétní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *