Generický Inderal LA

Propranolol

inderal laInderal LA, je cenově dostupný lék spadající do skupiny beta-blokátorů, který se používá k léčbě vysokého krevního tlaku, nepravidelných srdečních rytmů, otřesů (třesů) a dalších stavů.

Inderal LA nakupují lidé po infarktu ke zlepšení funkcí těla. Prodává se též pro účely prevence migrénových bolestí hlavy a bolesti na hrudi (angina pectoris). Snížení vysokého krevního tlaku pomáhá předcházet mrtvici, infarktu a problémům s ledvinami. Prevence bolesti na hrudi může pomoci zlepšit vaši schopnost cvičení.

Tento volně prodejný lék působí tak, že blokuje působení určitých přírodních chemikálií ve vašem těle (jako je epinefrin), které ovlivňují srdce a cévy. Dopřejte si léčbu bez recept u a bez předpisu, za cenu, která Vám padne. Tento účinek snižuje srdeční frekvenci, krevní tlak a napětí na srdci.

Inderal LA si u nás můžete koupit v různých baleních za rozdílné ceny v dávkách 40 mg nebo 80mg. Zaručujeme se za lepší ceny než v kamenných lékárnách České republiky.

40mg × 30 prášky
1 189,67 Kč
40mg × 60 prášky
1 499,30 Kč
40mg × 90 prášky
1 820,83 Kč
40mg × 120 prášky
2 571,08 Kč
40mg × 180 prášky
3 428,50 Kč
80mg × 30 prášky
1 261,13 Kč
80mg × 60 prášky
1 786,30 Kč
80mg × 90 prášky
2 500,82 Kč
80mg × 120 prášky
3 096,25 Kč
80mg × 180 prášky
4 287,11 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Jak užívat Inderal LA

Užívejte tento volně prodejný lék ústy obvykle jednou denně nebo podle pokynů lékaře. Tobolky polykejte celé, tobolky nemačkejte ani nežvýkejte.

Dávka závisí na vašem zdravotním stavu a reakci na léčbu.

Používejte Inderal LA  pravidelně, abyste z něj měli co největší prospěch, to by díky našim příznivým cenám neměl být žádný problém. Základní balení v obsahující 30 ks 40ti mg tablet u nás koupíte za výhodnou cenu 800 Kč. Abyste si vzpomněli, vezměte si ji každý den ve stejnou dobu. Je důležité pokračovat v užívání tohoto léku, i když se cítíte dobře!

Inderal LA  se používá k prevenci bolesti na hrudi nebo migrény. Neměl by se používat k léčbě bolesti na hrudi nebo migrény, pokud k nim dojde. Použijte jiné léky (např. Nitroglycerinové tablety umístěné pod jazykem pro bolest na hrudi, sumatriptan pro migrény) k úlevě od náhlých záchvatů podle pokynů lékaře. Podrobnosti získáte u našich online farmaceutů.

Plné využití tohoto Inderalu LA může trvat 1 až 2 týdny.

Balení 30ti 40mg tablet Inderalu LA u nás nakoupíte za cenu 27 Kč za tabletu. V prodeji však máme i balení více kusů, která vám nákup mohou zvýhodnit tak, že při nákupu nepřeplatíte za tabletu větší cenu než necelých 19 Kč! Přijatelnější cenu byste jen těžko hledali v kamenných lékárnách v České republice.

Pokud také užíváte některá léky ke snížení hladiny cholesterolu (pryskyřice vázající žlučové kyseliny, jako je cholestyramin nebo colestipol), užívejte propranolol nejméně 1 hodinu před nebo nejméně 4 hodiny po těchto lécích.

Informujte svého lékaře, pokud se váš stav zhorší (např. Vaše běžné hodnoty krevního tlaku se zvyšují, častěji se objevují bolesti na hrudi nebo migréna).

Vedlejší účinky Inderalu LA

Jakmile se vaše tělo přizpůsobí nakoupeným lékům, můžou nastat závratě nebo únava. Může se také objevit nevolnost / zvracení, bolest žaludku, změny vidění, potíže se spánkem a neobvyklé sny. Pokud některý z těchto účinků přetrvává nebo se zhoršuje, oznamte to okamžitě svému lékaři nebo lékárníkovi.

Inderal LA může snížit průtok krve do vašich rukou a nohou a způsobit jim pocit chladu. Kouření může tento účinek zhoršit. Teple se oblékněte a nepoužívejte tabák.

Velmi závažná alergická reakce na tento lék jsou vzácne. Pokud si však všimnete jakýchkoli příznaků závažné alergické reakce, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, včetně: vyrážky, svědění / otoku (zejména obličeje / jazyka / krku), těžkých závratí, potíží s dýcháním.

Nakupujte lék na tlak Inderal LA online právě u nás. Cenově výhodně balíčky snižující cenu na tabletu jsou u nás samozřejmostí. Všechny nákupní transakce jsou chráněny SSL certifikátem. Vyberte si právě tu svoji nejvýhodnější cenu z přehledného nákupního rejstříku. Prodej probíhá bez receptu a bez předpisu.

Inderal LA v interakci s dalšími léčivy

Interakce s léky mohou změnit způsob, jakým vaše léky fungují, nebo zvýšit riziko závažných vedlejších účinků.
Nezačínejte, nepřestávejte nebo neměňte dávku žádného léku bez souhlasu lékaře.
Některé produkty, které mohou interagovat s tímto lékem, jsou:

  • alfa blokátory (např. Prazosin),
  • hydroxid hlinitý, anticholinergika (např. Atropin, skopolamin)
  • chlorpromazin, další léky k léčbě vysokého krevního tlaku (např. Klonidin, hydralazin, methyldopa),
  • epinefrin , fingolimod, haloperidol
  • další léky na srdce (např. digoxin, disopyramid, propafenon, chinidin)
  • meflochin, rizatriptan, theofylin, thioridazin
  • hormony štítné žlázy (např. levotyroxin), warfari
  • léky ovlivňující jaterní enzymy, které odstraňují propranolol z vašeho těla (např. jako cimetidin, třezalka tečkovaná, některá antidepresiva SSRI včetně fluoxetinu / paroxetinu / fluvoxaminu, inhibitory HIV proteázy včetně ritonaviru, rifamyciny včetně rifabutinu).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *