Hydroxychloroquine

Hydroxychloroquine – k čemu slouží, jak funguje,  cena a prodej bez receptu

hydroxychloroquine

Používá se k léčbě nebo prevenci malárie, onemocnění způsobeného parazity, kteří se dostanou do těla kousnutím komára. Malárie je běžná v oblastech, jako je Afrika, Jižní Amerika a jižní Asie.

Jedná se o lék, který se mimo jiné také pro léčbu příznaků revmatoidní artritidy a diskoidního nebo systémového lupus erythematodes. V roce 2020 bylo po několika klinických studiích zjištěno, že hydroxychloroquine (hlavní účinná látka tohoto léku) je účinnější než chloroquine. Byl také podroben studiím pro léčbu a prevenci koronavirového onemocnění, neboli COVID-19.

200mg × 10 prášky
339,62 Kč
200mg × 20 prášky
612,23 Kč
200mg × 30 prášky
1 021,14 Kč
200mg × 60 prášky
1 702,65 Kč
200mg × 90 prášky
2 043,41 Kč
400mg × 10 prášky
680,38 Kč
400mg × 20 prášky
907,55 Kč
400mg × 30 prášky
1 134,72 Kč
400mg × 60 prášky
1 907,11 Kč
400mg × 90 prášky
2 452,32 Kč
400mg × 180 prášky
4 087,96 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Hydroxychloroquine – cena, kde a jak lze koupit online a bez receptu?

Přípravek lze koupit ve volném prodeji na internetu v České Republice, bez předpisu a za výhodnou cenu. Je také možné jej zakoupit na stránkách cz-lekarna.com, kde je jeho cena velmi příznivá. Koupi tohohle přípravku lze učinit online bez receptu a bez starostí, a mít jej doručen až k Vašim dveřím, s rychlým doručením, aniž byste museli čekat na prodej ve frontě v lékárně.

Co bych měl/a sdělit svému lékaři před užíváním Hydroxychloroquine

Neměli byste jej používat, pokud trpíte alergií na Hydroxychloroquine nebo pokud máte v anamnéze změny zraku nebo poškození sítnice způsobené léky proti malárii.

Nepodávejte dětem jako dlouhodobou léčbu.

Abyste se ujistili, že je tento lék pro vás bezpečný, informujte svého lékaře, pokud máte některý z těchto stavů:

 • psoriáza
 • porfyrie
 • nemoc jater
 • pokud trpíte alkoholismem nebo
 • nedostatkem glukózo-6-fosfát dehydrogenázy (G-6-PD).

Není známo, zda může tento lék poškodit zatím nenarozené dítě (plod). Informujte proto svého lékaře, pokud jste těhotná nebo pokud plánujete otěhotnět během užívání tohoto léku.

Malárie může s velkou pravděpodobností způsobit smrt těhotné ženy. Pokud jste těhotná, promluvte si proto se svým lékařem o rizicích cestování do oblastí, kde je malárie běžná.

Není známo, zda hydroxychlorochin přechází od matky do mateřského mléka nebo zda může poškodit kojené dítě. Pokud tedy kojíte dítě, nepoužívejte Hydroxychloroquin aniž byste to řekli Vašemu lékaři.

Jak mám Hydroxychloroquine užívat?

Užívejte přesně dle pokynů Vašeho lékaře. Neužívejte větší nebo menší množství nebo po delší dobu, než je doporučeno. Postupujte podle pokynů na štítku s předpisem a návodem.

Užívejte při jídle nebo se sklenicí mléka, pokud Vám lékař nepodá jiné intrukce.

V některých případech se podává pouze jednou týdně. Vyberte si každý týden stejný den, kdy budete produkt užívat, jestliže máte svůj týdenní dávkovací plán.

Prevence pomocí Hydroxychloroquine proti malárii

Začněte užívat lék 2 týdny před vstupem do oblasti, kde je malárie běžná. Pokračujte v pravidelném užívání během svého pobytu a alespoň 8 týdnů po opuštění oblasti.

Při onemocnění malárií užívejte tento lék po celou předepsanou dobu. Vaše příznaky se totiž mohou zlepšit dříve, než bude infekce zcela vyléčena, což neznamená, že jste již zcela zdraví.

Kromě vnitřního užívání používejte okolo vaší postele ochrannou látku,  stejně jako repelenty proti hmyzu a moskytiéru, abyste snížili šance kousnutí komárem na minimum, které by mohlo způsobit malárii. Kontaktujte svého lékaře co nejdříve, pokud jste byli vystaveni malárii nebo pokud máte horečku nebo jiné příznaky onemocnění během nebo po pobytu v oblasti, kde je malárie běžná.

Při léčbě lupusu nebo artritidy se Hydroxychloroquine obvykle podává denně po dobu několika týdnů až měsíců. Pro úspěšné dosažení nejlepších výsledků pokračujte v užívání podle pokynů. Pokud se vaše příznaky po 6 měsících léčby nezlepší, poraďte se se svým lékařem.

Je možné, že při užívání budete potřebovat časté krevní testy.

Avšak žádný lék není 100% účinný při léčbě nebo prevenci proti všem typům malárie. Pro dosažení nejlepších výsledků pokračujte v užívání léku podle pokynů. Promluvte si se svým lékařem, pokud se u Vás během léčby objeví horečka, zvracení nebo průjem.

Co se stane, když vynechám dávku Hydroxychloroquine?

Pokud z nějakého důvodu vynecháte dávku, vezměte si ji co nejdříve. Pokud je téměř čas na další dávku, vezměte si pouze tuto dávku. Neužívejte dvojité nebo extra dávky.

Co může překážet v účinnosti Hydroxychloroquine?

Přípravek může poškodit vaše játra. Tento účinek se zvyšuje, pokud užíváte také jiné léky škodlivé pro játra. Možná budete potřebovat úpravu dávkování nebo speciální testy, pokud jste v nedávné době užívali:

 • acetaminofen (Tylenol)
 • antibiotikum, antifungální lék, sulfa lék nebo lék na tuberkulózu
 • antikoncepční pilulky nebo nějaké hormonální terapie
 • léky na krevní tlak
 • léky proti rakovině
 • léky snižující hladinu cholesterolu, jako je Crestor, Lipitor, Pravachol, Simcor, Vytorin, Zocor
 • léky na dnu nebo artritidu
 • léky proti HIV/AIDS
 • léky k léčbě psychiatrických poruch
 • léky proti záchvatům

Tento seznam není zcela úplný a jiné léky mohou také interagovat s Hydroxychloroquine. Informujte proto svého lékaře o všech lécích, které užíváte. To zahrnuje léky na předpis, volně prodejné a vitamínové nebo rostlinné produkty.

Jaké jsou možné vedlejší účinky Hydroxychloroquine?

U některých lidí užívajících tento lék po dlouhou dobu nebo ve vysokých dávkách došlo k nevratnému poškození sítnice oka. Přestaňte užívat a okamžitě zavolejte svého lékaře, pokud máte potíže se zaostřením, pokud ve vidění vidíte světelné pruhy nebo záblesky nebo pokud si všimnete jakýchkoli otoků nebo barevných změn v očích.

Získejte pohotovostní lékařskou pomoc, jestliže máte některý z těchto příznaků alergické reakce na Hydroxychloroquine: kopřivka; potíže s dýcháním; otok obličeje, rtů, jazyka nebo hrdla.

Okamžitě zavolejte svého lékaře, pokud máte závažné nežádoucí účinky, jako jsou:

 • svalová slabost, záškuby nebo nekontrolované pohyby
 • ztráta rovnováhy nebo koordinace
 • rozmazané vidění, citlivost na světlo, vidění halo kolem světel
 • bledá kůže, snadná tvorba modřin nebo krvácení
 • zmatenost, neobvyklé myšlenky nebo chování, nebo
 • záchvat (křeče)

Méně závažné vedlejší účinky Hydroxychloroquine mohou zahrnovat:

 • bolest hlavy, zvonění v uších
 • nevolnost, zvracení, bolest žaludku
 • ztráta chuti k jídlu, ztráta hmotnosti
 • změny nálady, pocit nervozity nebo podrážděnosti
 • kožní vyrážka nebo svědění, nebo
 • ztráta vlasů

Jaké jsou výhody koupě Hydroxychloroquine online?

Výhod při zakoupení online přes internet je hned několik: napřiklad volný prodej, nízká cena, snadné objednání, možnost koupit lék bez receptu a mít jej doručen v krátkém čase přímo k Vám domů nebo na Vámi určené místo dodání. Možnost mít přípravek na prodej bez receptu je skvělá proto, že nemusíte trávit čas objednáním se ke svému lékaři, čekáním ve frontě a spoustu dalších okolností spojených s tím.

Hydroxychloroquine prodáváme na stránkách cz-lekarna.com a doručíme až k Vašim dveřím. Stačí jej jen objednat online.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *