Melatonin

Melatonin na prodej bez receptu

melatoninV dnešní době mají lidé jednoduše možnost nakupovat léčiva online prostřednictvím internetových stránek a nezatěžovat se tak návštěvami lékařů nebo sháněním předpisů u problémů, které to nutně nevyžadují. Podobně je tomu také s léčivem, které je nově dostupný na této internetové lékárně a poskytuje rychlou pomoc s normalizací spánkového cyklu a dalších s tím spojených nepříjemností. Je však důležité věnovat pozornost všem aspektům tohoto léčiva, než jej člověk začne užívat, a právě na to, ale také na to, jaká je cena přípravku, se zaměří tento článek.

Během používání léků z online lékárny je důležité také to, kde nakupujete, a proto se tento článek zaměří na lékárnu, která je skutečně bezpečná, spolehlivá a obsahuje kvalitní léky za kvalitní ceny. Podobně je zde možné vyhledat bez receptu a s možností různorodých balení. Nechybí ani podrobný popis všech náležitostí, tedy čemu se vyvarovat s čím pacientům Melatonin nepomůže a jak objednávat bez předpisu koupit.

3mg × 10 prášky
1 500,17 Kč
3mg × 20 prášky
1 615,66 Kč
3mg × 30 prášky
1 846,63 Kč
3mg × 60 prášky
2 077,60 Kč
3mg × 90 prášky
2 308,58 Kč
3mg × 120 prášky
2 770,52 Kč

Melatonin a jeho užívání

Melatonin je ve své podstatě hormon, který se v těle dokáže tvořit přirozeným způsobem a tělo k jeho tvorbě dostává podmět zejména při vnímání tmy, také proto tento hormon dokáže tak spolehlivě řešit problémy se spánkem a je často užíván lidmi, kteří trpí nespavosti nebo jinými poruchami spánku. Je důležité pamatovat na to, že Melatonin je doplněk stravy, nejedná se o vitamin nebo náhradu pestré stravy a je důležité dodržovat všechny zásady jeho užívání a předepsaného dávkování, které je možné vždy najít v balení. Nikdy nepřekračujte čtení příbalového letáku u léčiva bez receptu.

S čím tedy může Melatonin pomoci? Je toho hned několik, ačkoliv je zejména užíván na boj a problémy spánku, dokáže efektivně působit také na problémy s usínáním, problémy po dlouhém leteckém cestování, v některých případech se používá pro léčbu nádorových onemocnění jako podpůrná léčba, bolestivé močení, vysoký krevní tlak nebo migrény a spálení od sluníčka po dlouhém a nepatrném opalování.

Dávkování, cena a balení přípravku Melatonin

Důležité je věnovat pozornost tomu, jakým způsobem je užíván Melatonin a dodržovat přesně stanovené denní množství, to může být upraveno pouze v rámci konzultace s lékařem nebo jinou pověřenou osobou, sám pacient nikdy nesmí sám dávky upravovat nebo překračovat. Pro užívání tohoto léčiva platí 1 tableta, zhruba 30 minut před spánkem (nebo jiné dávkování specifikované v příbalovém letáku léčiva). V případě překročení denní dávky je nutné neprodleně vyhledat lékařskou pomoc.

Podle potřeby je možné najít různá balení pro Melatonin přípravek a podle jeho velikosti se odvíjí také samotná cena. Nejnižší možnou dávkou na obsah léčivé látky jsou 3 mg, jiný obsah není možný ani dostupný.

Cena tohoto výrobku se odvíjí od velikosti balení a začíná na ceně 9 EUR za balení, které je tím nejlevnějším dostupným balením. Cena se může vyšplhat na 73 EUR za největší dostupné balení, které obsahuje 180 tablet. Samotná balení jsou různorodá a na prodej jsou balení po 10, 20, 30, 60, 90, 120 nebo 180 tabletách. Díky tomu nemusí člověk řešit další objednávky nebo produkt jednoduše vyzkoušet a zjistit, zda mu vyhovuje koupit.

Melatonin a kdy jej neužívat

Pokud se člověk zaměřuje na nové léčivo, je nutné vědět, jak funguje. Tak jako je tomu u všech léčiv, také v případě Melatonin léku se mohou objevit kontraindikace nebo onemocnění v rámci kterých není dobré Melatonin užívat, případně pouze po konzultaci s vlastním lékařem. Tento přípravek by se neměl užívat (nebo vyžaduje specifické podmínky a posudek odborníka) v případech, kdy pacient trpí na následující onemocnění:

 • onemocnění spojené s tvorbou krevních sraženin
 • cukrovka
 • deprese
 • epilepsie nebo jiné záchvatové onemocnění
 • vysoký nebo nízký krevní tlak
 • pokud člověk užívá sedativa nebo prášky na uklidnění
 • při užívání léků na ředění krve
 • a další

Dále se tento produkt nedoporučuje těhotným ženám, jelikož ještě není zcela známo, jak může působit Melatonin na nenarozené dítě a zdraví jak dítěte, tak maminky. V tomto případě se může lék doporučit pouze po konzultaci s lékařem. Dále není dobré s lékem užívat alkohol.

Vedlejší účinky léku Melatonin levně

U každého léčiva, které je možné koupit, se mohou projevit vedlejší účinky, a to samé se může stát u přípravku Melatonin, zejména při možné kontraindikaci. Proto je velmi důležité věnovat pozornost informacím uvedeným v příbalovém letáku. Vypsané vedlejší účinky se zpravidla neobjevují nebo jsou velmi mírné. Pokud však přetrvávají nebo se zhorší je důležité léčivo neprodleně přestat užívat a případně vyhledat lékařskou pomoc, pokud to bude zapotřebí. Tento přípravek užívaný v podobě tablet, tedy orálně, může mít následující vzácné vedlejší účinky:

 • ospalost
 • bolest hlavy
 • závratě
 • nevolnost

Z tohoto důvodu se nedoporučuje operovat s těžkými stroji nebo řídit minimálně 3–4 hodiny po užití léčiva Melatonin.

Melatonin koupit online bez receptu

Přípravek Melatonin je možné jednoduše koupit online, bez nutnosti předpisu nebo jiného doporučení od lékaře a to prostřednictvím tzv. internetové lékárny. Jedná se o specifický portál umožňující nákup vybraných léčiv bezpečně, rychle a bez registrace nebo jiného závazku. Tímto způsobem je možné postupovat velmi jednoduše a Česká republika dnes poskytuje tuto možnost všem zletilým zákazníkům přes internetové stránky prodej, dostupné přes web nebo mobilní telefon díky optimalizaci v rámci prodám nabídky lékárny.

Veškerá léčiva v nabídce jsou navíc dostupná online na volný prodej, a tedy nevyžadují žádné vydání receptu nebo návštěvu lékaře, taková je internetová lékárna. Pro objednání stačí jednoduše načíst internetové stránky, vybrat si balení jehož obsah a cena vám vyhovují a vyplnit objednávkový formulář a ten následně odeslat. Takto jednoduchý nákup léků dříve nebyl možný, díky rozmachu moderních technologií a licencí pro prodej léčiv je to však dnes jednoduše možné, a to bez receptu, levně a během několika minut. Zásilka poté dorazí až ke dveřím během několika dnů od objednání léčiva. Platbu za prodej je možné si zvolit podle nabídky internetové lékárny, předem nebo jednoduše na dobírku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *