Generický Cyclogyl

Cyclopentolate

cyclogyl

Generický cyclogyl je cenově dostupné anticholinergikum , které se připravuje formou borátového sterilního roztoku. Aplikujte jej do oka. Slouží jako dilatant oka před vyšetřením nebo operací k zabránění zaostření oka. Přípravek si můžete koupit na našich stránkách ve formě kapek (1% roztok 5ml) v mnoha cenově výhodných baleních.

Úlevu pro své oči můžete koupit snadno a rychle prostřednictvím našeho internetového obchodu za výhodnou cenu pohybující se od 228 kč za balení jednoho kusu 1% 5ml. K nákupu není potřeba žádných receptů či předpisů od doktora, Generický Cyclogyl je v České republice volně prodejným produktem v oblasti oční péče.

1% 5ml × 1 solution
238,17 Kč
1% 5ml × 2 solutions
475,16 Kč
1% 5ml × 3 solutions
500,16 Kč
1% 5ml × 4 solutions
665,69 Kč
1% 5ml × 5 solutions
654,98 Kč

Jak Generický Cyclogyl funguje

Anticholinergní přípravek Generický Cyclogyl vyvolává rozšíření zornice bráněním svalů duhovky v reakci. Rychlé působení je neodmyslitelnou výsadou Generického Cyclogylu. Jeho slabinou je však krátká doba účinku. Ve srovnání s ním třeba atropin účinkuje déle. Rychlost nástupu účinku je nejrychleji do 25 minut a nejpozději do 75 minut. K úplnému návratu oka do původního stavu dochází nejdříve do 6ti hodin a nejpozději do 24 hodin.

Případy jedinců, kterým se oko navrací do původního stavu třeba i do několika dnů, nejsou výjimečné. Pokud máte silný pigment duhovky, pak může vaše oko vyžadovat větší množství dávek než oka jedinců s pigmentem slabším.

Použití Generického Cyclogylu

Generický Cyclogyl si můžete dopřát za přijatelnou cenu aniž byste jej museli hledat v lékárně. Nakupte jej v našem přehledném výčtu léčiv s atraktivními cenami. Váš nákup pod ochranou SSL certifikátu doručíme až k Vám domů a Vy se tak nemusíte o nic starat. My se postaráme za Vás.

Nejste si jisti zda-li je nákup u nás opravdu cenově výhodný? Až poloviční cena při nákupu větších balení (114 Kč při nákupu balení o šesti kusech přípravku Generický Cyclogyl) musí přesvědčit přeci opravdu každého. Kvalitní produkty za přijatelné ceny nabídka, která nemá v prodej obdoby.

Generický Cyclogyl v kombinaci s dalším přípravky

Přípravek se za žádných okolností nesmí používat pacienti, kteří trpí neléčeným glaukomem s úzkým úhlem nebo s neléčeným anatomicky úzkým úhlem a při přecitlivělosti na kteroukoliv složku tohoto přípravku.

Možné nežádoucí účinky

Nežádoucí účinky Generického Cyclogylu na oko: Nákup léčivých přípravků sebou přináší a riziko nežádoucích účinků. Někteří uživatelé si stěžovali na zvýšený nitrooční tlak, pálení, plachost očí na světlo, rozostřené vidění, podráždění, hyperemie, zánět spojivek, zánět očního víčka či spojivek.

Ostatní nežádoucí účinky: Jako další nežádoucí účinky jsou obvykle psychotické reakce a poruch chování u dětí. Cyklopentoláty jsou zejména spojovány s výskytem ataxie, nesouvislé řeči, neklidu, halucinací a hyperaktivitou. Největší riziko bylo zaznamenáno právě u 2% koncentrace.

Anticholinergní přípravky reagují velice podobnými způsoby jako Generický Cyclogyl.

Mezi ty častější patří projevy centrálního nervového systému. Dále pak může nastat toxicita anticholinergních přípravků což jednoduše znamená kožní vyrážku, břišní distenze, neobvyklou potřebu spánku.

Generický Cyclogyl nově volně prodejný a dostupný i pro zákazníky z české republiky je zaručeným řešením Vašich problémů. Lákavá cena a přímo vstřícné služby přímo vybízejí k nákupu. Bez předpisu, bez receptu, dostupně a s klidem. Prodejní ceny se mohou lišit v závislosti na tom, jaké balení nakupujete, vyberte si to své cenově nejvýhodnější!

Doporučené dávkování

Pro dospělé platí, že bychom měli kápnout jednu maximálně dvě kapky 1 % Generického Cyclogylu do oka.

Když po pěti až deseti minutách shledáte, že účinky nejsou dostačující, pak postup opakujte.

Do 24 hodin by mělo Vaše oko být plně zotaveno.

U některých lidí může proces, kdy se oko dostává do původního stavu, trvat i několik dní,

Pro užívání u dětí platí, že kápneme jednu nebo maximálně dvě kapky 0,5% nebo 1% roztoku Generický Cyclogyl do oka.

Když po pěti až deseti minutách shledáte, že účinky nejsou dostačující, pak postup opakujte.

Pro kojence platí, že dodržujeme maximum jednoho kápnutí 0,5% roztoku Generický Cyclogyl do oka. A

Pro minimalizaci absorpce stlačte nososlzný kanálek po dobu dvou až tří minut.

Děti sledujte minimálně půl hodiny po aplikaci.

Uchovávání

Přípravek uchovávejte v ideálních podmínkách o teplotě 8–30 °C. Doporučujeme uchovávat v suchu mimo vlhké prostory a zcela určitě mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *