Generický Flagyl

Metronidazole

flagyl

Flagyl je Váš účinný lék na boj proti parazitům

Cítíte se špatně kvůli různým typům parazitů? Generický Flagyl je efektivní lék, který Vám pomůže se rychle zbavit všech mikrobů. Lék Generický Flagyl je znám jako bezpečné léčivo, které dokáže bojovat s hlísty a má silný účinek proti mikrobům. I když je považován pro většinu lidí za bezpečný přípravek, může mít určité vedlejší účinky. Vezměte toto v úvahu a nekupujte si tento lék ve volném prodeji bez přečtení pokynů výrobce. Tady, v tomto článku, najdete odpovědi na všechny Vaše otázky týkající se možnosti získat lék ve volném prodeji.

200mg × 30 prášky
922,74 Kč
200mg × 60 prášky
1 107,52 Kč
200mg × 90 prášky
1 269,20 Kč
200mg × 120 prášky
1 315,39 Kč
200mg × 180 prášky
1 777,34 Kč
400mg × 30 prášky
1 038,22 Kč
400mg × 60 prášky
1 223,00 Kč
400mg × 90 prášky
1 361,59 Kč
400mg × 120 prášky
1 523,27 Kč
400mg × 180 prášky
2 077,60 Kč
400mg × 360 prášky
3 809,90 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Co je přípravek Flagyl a jak funguje?

Tento lék je založen na látce Metronidazol a té je obsaženo 250 mg v jedné pilulce. Jedná se o širokospektrální antimikrobiální lék, který poskytuje skvělý účinek, když je používán v boji proti Bifidobakteriu, Bacteroidesu fragilis, Bilophilii, Clostridiu perfringens, Clostridiu difficile, Eubakteriu, Peptostreptokoku, Fusobakteriu, Prophyromonasu, Prevotelle a Veilonelle.

Zkontrolovali jste si již seznam a našli bakterii, která způsobuje Vaši nemoc? Pak tedy neváhejte a kupte si lék, který získáte bez nutnosti lékařského předpisu! Je bezpečný, pokud se užívá v souladu s pokyny výrobce. Předtím než si ho koupíte ve volném prodeji, je Vám doporučeno podívat se na seznam kontraindikací, abyste se ujistili, že můžete užívat tento lék.

Můžete užívat lék Generický Flagyl?

Neužívejte léčivo, pokud trpíte následujícími zdravotními problémy. Ty jsou:

 • organické poruchy centrálního nervového systému (CNS)
 • onemocnění krve
 • dysfunce jater
 • těhotenství / kojení pregnancy/lactation
 • věk méně než 6 let
 • přecitlivělost na složení léku

V případě, že jste si zkontrolovali výše zmíněné kontraindikace a shledali jste, že máte alespoň jeden zdravotní problém, zkonzultujte užívání léku s Vaším doktorem ještě před koupí léčiva bez předpisu.

Jak byste měli užívat lék Flagyl, abyste se co nejrychleji zotavili?

Podle výrobce má přípravek Generic Flagyl jemný řízený mechanismus účinku, který je velmi účinný při užívání doporučené dávky. Ověřte si, aby nedošlo k předávkování přípravkem Generic Flagyl a abyste nemuseli čelit žádným vedlejším účinkům, kterým se můžete vyhnout. Lék byste měli užívat orálně a měli byste ho zapít dostatečným množstvím vody. Délka léčby může být lehce spojena s typem parazita, kterým trpíte. Průměrná doporučená dávka je 1,5 mg za 24 hodin.

Neměli byste užít tuto dávku najednou. Je doporučeno si ji rozdělit na 3 příjmy. Přípravek Flagyl musíte užívat ve výše uvedené dávce po dobu jednoho týdne. V případě, že máte vážnější nemoc, například pokud Vám byla diagnostikována amébóza, by dospělí měli užívat 500 mg léku Flagyl 3 krát za 24 hodin po dobu jednoho týdne.

Lék je také účinný, pokud je užíván ženami, které trpí trichomoniázou (vaginitida, uretritida). Je doporučeno zakoupit si lék 250 mg a užívat ho 2 krát za 24 hodin. Přibližná délka léčby je 10 dní.

Vezměte také v úvahu, že by měli oba partneři užívat tento lék, který je dostupný bez předpisu, pokud jednomu z parterů byla diagnostikována trichomoniáza. Léčba tímto léčivem bude účinná pouze tehdy, pokud si oba partneři současně koupí a budou užívat potřebnou dávku léku. Lék je také používán při zabíjení velkého množství anaerobních infekcí. Pamatujte, že může být užíván dětmi, které jsou starší 6 let. V případě, že je dítěti více než 6 let a potřebuje léčbu tímto lékem, nesmí být dávka vyšší než 10 – 15 mg 2 krát denně.

Kupte si přípravek Flagyl ve volném prodeji za levnou cenu online

Chtěli byste si zakoupit lék Generický Flagyl bez nutnosti lékařského předpisu, ale nemůžete kvůli tomu, že lékárny v České republice neprodávají Flagyl ve volném prodeji? Nebojte se! Online lékárna prodává Flagyl ve volném prodeji, což znamená, že je možné ho koupit bez receptu. No nezní to skvěle? Navíc cena za volně prodejný lék je velmi výhodná. Pokud porovnáte cenu ve Vaší místní kamenné lékárně, kde prodávají drahé léky, s cenou za lék nabízený online, zjistíte, že rozdíl je opravdu ohromný!

Proč platit více, když my prodáváme špičkové léky za nižší ceny? Pojďme se podívat na cenu léku Generický Flagyl v online lékárně. 0.60 $ je cena za jednu Flagyl pilulku ve volném prodeji online, pokud si zakoupíte balení 30 tablet. V případě, že chcete ušetřit koupením většího balení za levnou cenu, pak si kupte balení 360 tablet, kde cena za jednu pilulku je pouhých 0.45 $. Koupí většího balení za výhodnou cenu ušetříte také za dopravu. Vezměte to v úvahu a kupte si levnější verzi léku, obzvlášť pokud ho budete užívat delší dobu.

Online lékárny prodávají přípravek Generický Flagyl bez nutnosti lékařského předpisu, protože každý občan / obyvatel České republiky může navštívit webovou stránku, přečíst si pokyny a zkonzultovat užívání a dostupnost léků ve volném prodeji se specialisty, kteří pracují v online lékárně. Pokud máte jakékoli pochyby, které se týkají ceny nebo správného výběru léku, budeme velice potěšeni Vám kdykoli zodpovědět všechny Vaše otázky.

Budete spokojeni s kvalitou našich služeb, rychlým dodáním, uživatelsky přívětivou formou objednávání léků, levnou cenou a velkým počtem bonusů vedle férové ceny, která je nabízena jak novým zákazníkům, tak i těm lékárně loajálním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. Marta Pšeničková says:

  Dobrý den, objednala bych si Generický Flagyl jedno balení. Chtěla bych znát cenu léku…

  5. 1. 2019
  1. Lekarna says:

   Klikněte na banner a uvidíte ceny a informace. Děkuji.

   3. 5. 2019