Generický Lasix

Furosemide

lasix

Generický Lasix (furosemid) je smyčkové diuretikum (lék navozující zvýšené vylučování moči), zamezuje přesolení těla vyloučením elektrolytů v moči. Kvalitní a cenově dostupné léčivo. Přesune nahromaděnou sůl do moči. Nakupte jej u nás za zvýhodněnou cenu. Nově pro zákazníky z České republiky, bez receptu a bez předpisu.

Generický Lasix se hojně používá k léčbě zadržování tekutin v organismu. Těmito problémy trpí často lidé s městnavým srdečním selháním, nemocnými játry nebo ledvinami.

Generický Lasix se také používá k léčbě zvýšeného krevního tlaku též nazývaného hypertenze.

Pořiďte jej u nás za přijatelnou cenu v 40ti či 100mg dávkách.

40mg × 30 prášky
902,47 Kč
40mg × 60 prášky
1 041,49 Kč
40mg × 90 prášky
1 157,34 Kč
40mg × 120 prášky
1 296,36 Kč
40mg × 180 prášky
1 667,07 Kč
40mg × 360 prášky
2 941,42 Kč
100mg × 30 prášky
1 157,34 Kč
100mg × 60 prášky
1 389,04 Kč
100mg × 90 prášky
1 852,43 Kč
100mg × 120 prášky
2 315,83 Kč
100mg × 180 prášky
3 149,95 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Důležité informace

Pokud je Vaše schopnost močit něčím omezena, Generický Lasix nepoužívejte.

Neužívejte více přípravku Generický Lasix, než je vhodné. Nadměrné dávky pomocné látky furosemidu v něm obsažené by mohly způsobit nevratnou ztrátu sluchu.

Před nákupem volně prodejného přípravku Generický Lasix se neostýchejte informovat svého lékaře, pokud jste měli či máte problémy s nemocnými ledvinami, zvětšenou prostatou, problémy s močením, cirhózou nebo jiným onemocněním jater, nerovnováhou elektrolytů, vysokou hladinou cholesterolu, dnou, lupusem, cukrovkou nebo alergií na léky na síru.

Nejste si jisti zda-li je nákup u nás opravdu cenově výhodný? Cena za základní balení 40mg tablet je 15 Kč za tabletu. Při nákupu větších balení můžete dosáhnout na nákup s cenou necelých 10 Kč na tabletu. Kvalitní produkty za přijatelné ceny nabídka, která nemá v prodeji obdoby. Všechny nákupní transakce jsou schválený spolehlivým SSL certifikátem.

Před užitím Generického Lasixu

Lasix nezačínejte užívat, za předpokladu, že máte alergii na furosemid nebo:

pokud máte:

 • poškození ledvin
 • zvětšenou prostata, obstrukce močového měchýře, problémy s močením
 • cirhózu či další obdobné onemocnění jater
 • nerovnováhu elektrolytů v organismu (př. Nízkou hladinu draslíku nebo hořčíku v krvi)
 • vysoký cholesterol nebo triglyceridy (druh tuku v krvi)
 • dnu
 • lupus
 • poruchu štítné žlázy
 • cukrovku
 • alergii na sulfátové léky.

Jak užívat Generický Lasix?

Dodržujte pokyny upřesněné v příbalovém letáku a dbejte na sebereflexi. Pro maximalizaci výhod léku příležitostně upravujte dávky. Přípravek užívejte v období, které je doporučené v příbalovém letáku. Také se vyvarujte jiným dávkám než těm určeným ve zmíněném dokumentu.

Dbejte zvýšené opatrnosti ve věci délky užívání. Obsažená látka furosemid by mohla zapříčinit nevratnou ztrátu sluchu.

Po aplikaci Lasixu se projeví zvýšená potřeba močit. To nese riziko dehydrataci, proto prosím při užívání přípravku dodržujte striktní pitný režim pro udržení hydratace těla a zamezení nechtěných komplikací. Zvažte možnost doplňování látek jako je draslík a sůl obsažených v přijímané stravě.

Není vyloučeno, že při užívání Generického Lasixu nebudete muset častěji podstupovat krevní testy pro zvýšení hladiny látek v krvi obsažených.

užívání léku pokračujte i při zlepšení Vašeho stavu. Příznaky nemusíte pociťovat a lék na tlak se tak může stát Vaším celoživotním pomocníkem.

Uchovávejte mimo vlhkost, teplo a světlo. Vyhoďte jakýkoli perorální roztok (tekutinu) Lasix 90 dnů po otevření lahvičky, i když stále obsahuje nepoužitý lék.

Neváhejte a nakupte jedno z našich balení Generického Lasixu a vychutnejte si zdraví za přijatelnou cenu. Prodej tohoto produktu se obejde bez receptu a bez předpisu, na území České republiky je volně prodejný. Zaručujeme se za lepší ceny než jsou ceny v kamenných lékárnách. Nenakupujte zbytečně draze. Už je konec doby drahých nákupů léčiv.

Co se stane když zapomenu na dávku?

Generický Lasix se v některých případech používá jednorázově. Používáte-li však léky pravidelně, zapomenutou dávku v klidu aplikujte.  Zapomenutou dávku, v případě že už je téměř čas pro další dávku.

Čemu se vyhnout při užívání Generického Lasixu?

Vyhýbejte se prudkým pohybům a impulzivnímu vstávání ze sedu či lehu. Pro předcházení pádu provádějte pohyby rozvážně a nespěchejte.

Léky neužívejte v kombinaci s alkoholem.

Vedlejší účinky Generického Lasixu

Časté nežádoucí účinky Generického Lasixu mohou zahrnovat:

 • průjem, zácpa
 • znecitlivění nebo brnění;
 • migrény a závratě
 • rozostřené vidění.

Jaké léky ovlivní funkci Generického Lasixu?

Vždy je riskantní užívat více léčiv současně. Některé nakoupené léky mohou ovlivnit funkce jiných léků, a to může vyvolat nepředvídatelné reakce těla na tento koktejl.

Nebezpečně reaguje Lasix s látkami:

 • chloral hydrát;
 • lithium.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *