Colcrys

Koupit Kolchicina Bez Předpisu

colcrysTaké vás bolesti kloubů dokáží zcela vyřadit ,,z provozu“? špatná pohyblivost, dlouho trvá než se rozhýbete, zejména po dlouhém sezení, či ležení. Tohle jistě zná každý, kdo má potíže s artritidou kloubů. Nejedná se pouze o bolesti, ale také například zjevné otoky kloubů, nejčastěji si toho všímají lidé například na prstech rukou, kde je otok kloubu velmi viditelný.

Přesně na tyto potíže, lze koupit produkt Colcrys (Kolchicina), který prodává Česká republika bez předpisu. Kromě toho vás také potěší jeho cena.

0.5mg × 30 prášky
1 038,22 Kč
0.5mg × 60 prášky
1 269,20 Kč
0.5mg × 90 prášky
1 500,17 Kč
0.5mg × 120 prášky
1 800,43 Kč
0.5mg × 180 prášky
2 400,96 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Jak funguje Colcrys

Tento lék, je bez receptu, což je jeho velikou výhodou. Bohužel to znamená, že ho aktuálně neprodává žádná lékárna, ale je k dostání pouze online. Lze ho tedy koupit z pohodlí vašeho domova, bez čekání ve frontách. Vše zvládnete online během několika minut. A jak funguje přípravek Colcrys? Je to lék, který tlumí bolesti spojené s artritidou a stím spojené otoky kloubů. Úleva obvykle přichází již velmi brzo, což znamená, že se během krátké doby budete moci opět věnovat svým oblíbeným činostem.

Ačkoliv se jedná o produkt bez receptu, je tedy k dostání na volný prodej, tak je doporučeno se o užívání poradit s vaším ošetřujícím lékařem. Jedině on zná váš zdravotní stav a doporučí vám, zda je pro vás přípravek vodný. Pokud jste si lék již zakoupili, přesto o tom svého lékaře informujte a konzultujte jeho užívání. Je to nutné zejména v případě, kdy užíváte nějaké další léky, se kterými by se neměl Colcrys kombinovat.

Jak užívat lék Colcrys

Tento lék se užívá jednou denně. Zapije Colcrys se sklenicí vody. Užívání je tedy shodné jako u většiny léků. Pokud se ptáte, zda je nutné ho užívat na lačno, či s jídlem, tak to je na vás. Pokud ovšem víte, že vám není dobře při užívání léků na lačno, je doporučeno i tento produkt užívat po jídle. V žádném případě nepijte na lék alkohol. Přesto, že se jedná o lék bez receptu, tak si důkladně pročtěte příbalový leták, který je součástí balení.

Pokud se vám stane, že si lék Colcrys zapomenete vzít, tak si ho neprodleně vemte, neberte ovšem více tablet na jednou. Pokud by tedy nastala situace, že jste si ho nevzali a už si máte brát běžnou dávku, tak si vemte pouze tu a zapomenutou dávku už neberte. Pokud by se stalo, že užijete více tablet najednou, tak kontaktujte svého lékaře.

V tomto případě mohou nastat vedlejší účinky, které by bylo nutné řešit s lékařem. Nikdy tedy nepřekračujte doporučenou denní dávku. Stejně tak uchovávejte lék mimo dosah dětí. I v tomto případě, pokud by dítě požilo lék, ihned vyhledejte lékařskou pomoc.

Cena za lék Colcrys bez receptu

Vzhledem k tomu, že je lék Colcrys bez receptu, tak ho lze koupit pouze za plnou cenu, není zde tedy žádný příspěvek od pojišťovny. Přesto jeho cena je dostupná každému. Také ten, kdo má opravdu artritidu, tak ví, jaká je to bolest, takže v tomto případě člověka cena až tak nezajímá. Každý ví, že cena zdraví se nedá nijak vyčíslit.

Lék se prodáva v několika různých velikostech balení, takže se tím pádem mění také cena. Jak je známo, tak čím větší balení, tím je cena nižší. Zde je několik možností, jak si lze lék Colcrys koupit.

Nejmenší balení obsahuje 30 tablek, které stojí okolo 31EUR. Cena se tedy mění podle počtu tablet, kdy jak je vidět, větší balení je výhodnější a máte k němu ještě dopravu zdarma. I to největší balení lze koupit online bez receptu. pokud si nejste jisti, je doporučeno nejdříve objednat menší balení a v případě spokojenosti dále objednávat velká balení, která vám budou doručena zdarma a ještě ušetříte spoustu peněz.

Případné vedlejší účinky léku Colcrys

Stejně jako každý jiný lék, tak i Colcrys může mít případné vedlejší účinky. Před užíváním si tedy důkladně pročtěte příbalový leták. Mezi nejčastější vedlejší reakce patří například:

 • Horečky
 • Alergické reakce: otoky, svědění, začervenání pokožky
 • Modřiny
 • Únava
 • Zvracení
 • Neobvyklé krvácení
 • Bolesti břicha
 • Průjem
 • Ztráta chuti k jídlu

Pokud by se některý z následujících vedlejších účinků dostavil u vás, kontaktujte lékaře a sdělte mu konkrétní problém. Nezapomeňte ho informovat, že jste užili lék Colcrys. Ačkoliv vedlejší účinky nenastávají často a u každého, přesto je dobré o nich vědět.

Jsou také situace, kdy byste lék Colcrys užívat neměli, nebo byste měli nejdříve informovat lékaře a poradit se s ním, zda je pro vás lék vhodný. Jedná se především o tyto případy:

 • Leukémie
 • Anémie
 • Srdeční choroby
 • Problémy s imunitním systémem
 • Onemocnění ledvin
 • Onemocnění jater
 • Žaludeční potíže

Či jakékoliv jiné potíže. Na základě toho vám lékař sdělí, zda je pro vás lék vhodný či ne.

Pokud jste rozhodnuti, že už dál nechcete trpět a mít bolesti spojené s artritidou, rozhodně není na co čekat a je nejvyšší čas si koupit lék Colcrys. Není nic lehčího, než si koupit lék, který je online a zcela bez receptu.

Koupit léků Colcrys – online prodej

Online prodej je nejen u nás, ale v celém světě stále oblíbenější. Šetří to čas i peníze. Nemusíte trávit čas chozením do lékárny, čekáním ve frontách a riskovat, že tam bude někdo nemocný. Tento lék Colcrys si snadno a rychle objednáte z pohodlí domova, kam vám také přijde. Online nákup je zcela bezpečný a především rychlý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *