Generický Clomid

Clomiphene

clomid

Pokud existuje něco, co je u žen v reproduktivním věku příčinou bezesných nocí, tak jsou to zajisté problémy s otěhotněním. Není nic horšího než marné čekání na okamžik, kdy se plánovaná rodina stane skutečností, a měsíc po měsíci ztrácet naději, že se tak vůbec někdy stane.

Naštěstí je nyní na českém trhu dostupný Generický Clomid, šetrný lék neplodnosti způsobené nepravidelnými nebo neexistujícími ovulacemi. U nás si Generický Clomid můžete koupit levně, online a bez receptu, což znamená, že jej můžete objednat hned teď, a to bez předpisu od vašeho lékaře. Prodej je dostupný po celé ČR, a cena zůstává stejná bez ohledu na vaši polohu.

25mg × 30 prášky
992,03 Kč
25mg × 60 prášky
1 269,20 Kč
25mg × 90 prášky
1 661,85 Kč
25mg × 120 prášky
1 939,02 Kč
25mg × 180 prášky
2 493,35 Kč
25mg × 360 prášky
4 156,36 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
50mg × 30 prášky
1 038,22 Kč
50mg × 60 prášky
1 523,27 Kč
50mg × 90 prášky
1 869,73 Kč
50mg × 120 prášky
2 077,60 Kč
50mg × 180 prášky
2 909,10 Kč
50mg × 360 prášky
5 403,61 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
100mg × 30 prášky
1 153,71 Kč
100mg × 60 prášky
1 731,14 Kč
100mg × 90 prášky
2 077,60 Kč
100mg × 120 prášky
2 493,35 Kč

Na co se Generický Clomid bez předpisu používá

Generický Clomid je léčivo užívané při poruchách ženské plodnosti. Šetrně podporuje tvorbu lutropinu a folitropinu, které stimulují činnost ženských pohlavích žláz. Tyto dva hormony hrají také důležitou roli při řízení ovulace a tvorbě žlutého tělíska.

Pro koho je Generický Clomid bez receptu vhodný

Pro ženy, které se neúspěšně snaží otěhotnět, a to včetně žen s polycystickými vajíčky nebo nepravidelnou ovulací. Koupit si přípravek můžou i ženy s jinými poruchami pohlavních hormonů, ale ve specifických případech je nutno se poradit se svým lékařem.

Clomid nemusí vyvolat ovulaci u žen s příliš nízkou tělesnou hmotností, předčasnou menopauzou nebo hypotalamickou amenoreou. Ty budou pravděpodobně vyžadovat invazivnější léčbu neplodnosti.

Jak Generický Clomid funguje

Generický Clomid je levnou a neinvazivní léčbou ženské neplodnosti. Obsahuje účinnou látku klomifen, jejíž hlavním účinkem je stimule pravidelné ovulace. Jak jsme již zmínili, právě nepravidelná či neexistující ovulace je právě hlavní příčinou toho, že žena nemůže otěhotnět.

Dávkování Clomidu

Žena by měla brát Generický Clomid bez předpisu pouze několik dní v měsíci, a to v souladu se svým menstruačním cyklem. První tableta se povětšinou bere pátý den od začátku menstruace (pokud ji žena vůbec nemá, musí se poradit se svým lékařem) a léčba pokračuje během následujících 4 dnů.

Tablety lze polykat před či po jídle a měly by se zapíjet sklenicí studené vody. Pokud žena neotěhotní do půl roku od začátku užívání Clomidu, pokračující léčba většinou nemá smysl.

Vedlejší účinky

Je potřeba zmínit, že přestože je Generický Clomid bez předpisu obecně bezpečný a neinvazivní lék s nemnoha vedlejšími účinky, může v některých málo případech způsobovat nadýmání, bolesti hlavy, nafouklé břicho, citlivé bradavky a změny nálad. U některých žen se také při dlouhodobém používání léku ztenčuje děložní sliznice, což negativně ovlivňuje schopnost oplodněného vajíčka se v děloze zakotvit.

Generický Clomid je také spojován s nepatrným nárůstem pravděpodobnosti mnohačetného těhotenství, zejména potom otěhotněním s dvojčaty. Pokud žena ví, že trpí relevantním zdravotním problémem, měla by se poradit se svým lékařem i přes volný prodej přípravku.

Výhody přípravku

Hlavní výhody – skvělá cena a účinnost. Clomid je neinvazivní orální přípravek s minimálními vedlejšími účinky. V ČR jej lze koupit online, a to bez receptu. Za zmínku také stojí jeho nízká cena.

Výhody nákupu léčiv online

Proč nakupovat léčiva online? Protože jednodušší – a povětšinou levnější – to už být nemůže! Nákup léčiv online vám nejen ušetří drahocenný čas ve frontě v lékárně, ale umožní vám navíc vybrat si dodavatele, výrobce a množství daného léčiva. Volný prodej léků bez předpisu na internetu je navíc bezpečný, protože je velmi snadné srovnat nabídky na českém trhu, cenovou výhodnost balení, a přečíst si navíc recenze ostatních zákazníků. Nízká cena je navíc umožněna vyjmutím prostředníka z rovnice. Jinými slovy – s online nákupem léčiv je v ČR téměř nemožné šlápnout vedle.

Shrnutí

  • Volný prodej v ČR
  • Generický Clomid bez předpisu se používá při poruchách otěhotnění
  • Dávkování: 1 tableta denně po dobu 5 dnů vkuse (první tableta se bere 5. Den od začátku menstruace)
  • Nízká cena – prodej online levnější než v lékárně
  • Generický Clomid je nutné vysadit, pokud žena neotěhotní do půl roku
  • Clomid lze v ČR koupit online bez předpisu
  • Jedná se o lék s nemnoha vedlejšími účinky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *