Xenical

Orlistat – co to je, k čemu slouží, dávkování, vedlejší účinky, online prodej

xenical

Xenical se používá k léčbě obezity u dospělých a dospívajících od věku 12 let a výše. Používá se také ke snížení rizika přibírání na váze po předchozím hubnutí. Orlistat (účinná látka) snižuje množství tuku absorbovaného ze stravy.

Sen o štíhlé postavě má mnoho z nás, a vždy tu existuje další způsob, jak tohoto cíle dosáhnout. Někdy, když už jsme vyzkoušeli téměř vše, ale nic nám nezabralo nebo nemělo dlouhodobé účinky a všechna kila šla opět nahoru po ukončení náročné diety, chceme vyzkoušet něco, co jsme doposud nevyzkoušeli. A od toho je tu Xenical, výrobek, který vám pomůže dostat se do vysněného cíle.

60mg × 30 prášky
1 475,48 Kč
60mg × 60 prášky
1 929,83 Kč
60mg × 90 prášky
2 384,17 Kč
60mg × 120 prášky
2 838,51 Kč
60mg × 180 prášky
3 860,79 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
120mg × 21 prášky
1 361,90 Kč
120mg × 42 prášky
1 816,24 Kč
120mg × 63 prášky
2 429,60 Kč
120mg × 84 prášky
3 052,06 Kč
120mg × 126 prášky
4 292,41 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
120mg × 189 prášky
6 009,84 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Jak funguje Xenical (orlistat), prodej a kde jej koupit online?

Xenical pomáhá lidem s nadváhou nebo obezitou ke snížení váhy a následném udržení váhy spolu s nízkokalorickou dietou. Xenical snižuje množství tuku, které se vstřebává z vaší stravy.

Xenical je možné koupit online na stránkách cz-lekarna.com, za skvělou cenu, bez nutnosti chodit do lékárny. Jedinečnou výhodou jeho zakoupení online je možnost jej obdržet bez předpisu.

Je bezpečné užívat orlistat s konzumací alkoholu?

Orlistat neinteraguje s alkoholem, takže během užívání přípravku Orlistat je bezpečné pít alkohol. Alkohol má však vysoký obsah kalorií. V důsledku toho může pití alkoholu během užívání přípravku Orlistat bránit vaší cestě za hubnutím.

Volný prodej orlistatu (Xenical) v české republice online, bez receptu a za skvělou cenu?

Xenical (orlistat) můžete koupit online a to za jedinečnou a levnou cenu, bez receptu. Prodáváme jej na stránkách cz-lekarna.com, kde jej můžete koupit bez receptu. Zakoupení Xenicalu online je skvělým způsobem, jak jej obdržet rychle, bez námahy a úspěšně začít svoji cestu za štíhlým tělem. Prodej Xenicalu přes internet je způsobem, jak jej dopravit k zákazníkům, aby mohli snadno a za dostupnou cenu získat tento účinný lék.

Co by měl váš lékař vědět, než začnete užívat Xenical?

Váš lékař by měl vědět, zda trpíte některou z těchto z těchto podmínek:

 • porucha příjmu potravy, jako je anorexie nebo bulimie
 • problémy se vstřebáváním potravy (chronická malabsorpce)
 • problémy se žlučníkem nebo žlučové kameny
 • cukrovka
 • jestliže užíváte jiné léky na hubnutí
 • neobvyklá nebo alergická reakce na Xenical, jiné léky, potraviny, barviva, doplňky nebo konzervační látky
 • zda-li nejste těhotná nebo se snaží otěhotnět
 • zda-li nekojíte

Jak mám Xenical užívat?

Xenical se užívá ústy a zapíjí se tekutinou. Xenical můžete užívat ke každému hlavnímu jídlu, které obsahuje asi 30% svých kalorií z tuku. Nebo můžete kapsli užít jednu hodinu po jídle. Neužívejte svůj lék častěji, než je doporučeno. Pokud občas vynecháte jídlo nebo si dáte jídlo bez tuku, můžete tuto dávku Xenicalu vynechat. Nebylo prokázáno, že by dávky vyšší než 120mg třikrát denně zvyšovaly úbytek hmotnosti.

Xenical bez receptu byste měli užívat při nízkokalorické dietě, která neobsahuje více než asi 30% kalorií z tuku. Rozdělte svůj denní příjem tuků, sacharidů a bílkovin rovnoměrně do 3 hlavních jídel. Měli byste se pokusit dodržovat svůj plán zdravé výživy předepsaný vaším lékařem. Dodržování tohoto stravovacího plánu může pomoci snížit možné vedlejší účinky Xenicalu.

Ohledně použití tohoto léku u dětí kontaktujte svého pediatra nebo zdravotníka. Může být zapotřebí zvláštní péče.

Předávkování: Pokud si myslíte, že jste užili příliš mnoho tohoto léku, okamžitě kontaktujte toxikologické centrum nebo pohotovost.

POZNÁMKA: Tento lék je pouze pro vás. Nesdílejte tento lék s ostatními.

Co když vynechám dávku?

Pokud vynecháte dávku, užijte ji do jedné hodiny po jídle, které obsahuje tuk. Pokud je téměř čas na další dávku, vezměte si pouze tuto dávku. Neužívejte dvojité nebo extra dávky.

Co může zasahovat do účinnosti tohoto léku?

 • Doplňky stravy, jako je beta-karoten a vitamíny A, D, E a K
 • warfarin
 • cyclosporin
 • pravastatin
 • léky používané k léčbě cukrovky

Informujte svého obvodního lékaře nebo jiného zdravotnického pracovníka o všech ostatních lécích, které užíváte, včetně léků bez předpisu, doplňků výživy nebo rostlinných produktů. Také informujte svého lékaře pokud často užíváte nápoje s kofeinem nebo alkoholem, pokud kouříte nebo užíváte nelegální drogy. Ty mohou ovlivnit způsob, jakým váš lék účinkuje.

Na co si při užívání léku Xenical bez receptu dávat pozor?

Protože Xenical může způsobit sníženou absorpci některých vitamínů rozpustných v tucích, možná budete muset denně užívat multivitamin, který obsahuje dávku vitamínů D, E, K a beta-karoten. Užívejte multivitamin jednou denně alespoň 2 hodiny po dávce Xenicalu, pokud vám váš lékař nedá jiné pokyny.

Sledujte jakékoli neobvyklé změny v normální funkci vašeho těla. Je potřeba si hlídat množství tuku ve stravě. Příliš mnoho tuku ve stravě může zvýšit vedlejší účinky orlistatu. Sledujte také jakékoli změny ve vašem zraku, kůži nebo vlasech, které mohou být způsobeny nedostatkem vitamínů.

Jaké jsou možné nežádoucí účinky léku Xenical?

Nežádoucí účinky pozorované u orlistatu souvisejí se sníženým vstřebáváním tuku z vaší stravy. Gastrointestinální (GI) nežádoucí účinky mohou trvat méně než jeden týden, ale vyskytovaly se až po dobu 6 měsíců nebo déle. Udržování vhodné stravy může pomoci snížit vedlejší účinky. Užívání orlistatu po dobu delší než 2 roky nebylo doposud studováno.

Nežádoucí účinky, které byste měli co nejdříve hlásit svému lékaři:

 • artritida nebo bolest/citlivost kloubů
 • bolesti zad
 • vyrážka, svědění nebo dušnost
 • silná bolest žaludku
 • žlutá barva objevující se na vaší kůži nebo očním bělmu
 • slabost nebo mdloby

Nežádoucí účinky, které obvykle nevyžadují lékařskou péči (pokud přetrvávají nebo obtěžují, oznamte to svému lékaři):

 • žaludeční nevolnost
 • zvýšený pohyb střev
 • ztráta kontroly nad pohybem střev
 • naléhavá potřeba jít na záchod
 • mastná stolice
 • olejový výtok

(Tento seznam nemusí popisovat všechny možné vedlejší účinky)

Kde mám uchovávat svůj lék?

Uchovávejte mimo dosah dětí. Preferováno je skladování při 25°C. Můžete skladovat při teplotě 15° až 30°C. Chraňte před vlhkostí. Uchovávejte obal pevně uzavřený. Po uplynutí doby spotřeby vyhoďte veškerý obsah.

Xenical je možné koupit online na stránkách cz-lekarna.com, a to za skvělou cenu, bez receptu a ve volném prodeji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *