Generický Albenza

Albendazole

albenza

Nejčastější problém dnešní doby, se kterým se potýká čím dál tím více lidí, jsou parazité v těle. Tito parazité žijí v našich střevech, čímž způsobují mnoho nemocí. Je známo, že naše imunita velmi závisí na dobré střevní mikroflóře. Pokud se tedy nachází v našem tele nějaký parazit, negativně je tak ovlivněno naše zdraví. Mnoho lidí tento fakt stále nevědí, přesto je nutné tomu věnovat pozornost. Tito parazité mohou časem způsobit velmi závažná onemocnění. V boji proti parazitům v těle lze také přispět správnou stravou a zdravým životním stylem, což pomůže ke zmírnění, ale ne k odstranění problému na 100%, proto je nutné současné používat produkt zaměřený na zničení parazitů. Ačkoliv se jedná o poměrně zásadní problém, je zde v dnešní době několik řešení. Jedním z nich je například produkt Genericky Albenza. Tabletky, které pomáhají na boj s parazity v těle lze v České republice momentálně koupit pouze online a to bez receptu. Jsou tedy k dostání na volný prodej, což je velkou výhodou, protože nemusíte neustále chodit k lékaři pro recept. Také to, že lze produkt koupit on-line má mnoho výhod. Ušetříte tak spoustu času i peněz.

400mg × 30 prášky
1 021,14 Kč
400mg × 60 prášky
1 361,90 Kč
400mg × 90 prášky
1 736,73 Kč
400mg × 120 prášky
2 043,41 Kč
400mg × 180 prášky
2 656,78 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Použití Genericky Albenza

Pilulky Genericky Albenza se využívají k odstranění parazitů v našem těle. Jak již bylo řečeno, tak prodej těchto pilulek je bez předpisu od lékaře a momentálně je prodej pouze přes internet. Přesto je nutné s vašim ošetřujícím lékařem konzultovat, zda je pro vás Genericky Albenza vhodný. Lékař vám doporučí, zda je pro vás bezpečné si  pilulky Generický koupit. Kromě účinků vás také potěší cena produktu. Cena je velmi nízká vzhledem k tomu, že lze Generický Albenza koupit jenom online. V České republice lze koupit pilulky Genericky Albenza na volný prodej. Lze to tedy bez receptu a tak nemusíte kvůli každému novému balení navštěvovat svého lékaře. Cena pilulek se liší podle velikosti balení. Cena za nejmenší balení je cca 25€ za 30 tablet. Největší balení má 360 tablet a cena vychází na cca 220€ plus doprava je zdarma. Čím větší balení, tím je cena výhodnější.

Užívání a vedlejší možné účinky Genericky Albenza

Pilulky Genericky se užívají jednou denně. Užívá se jedna tableta, kterou je nutné zapít dostatečným množstvím vody. Užívejte tento přípravek s jídlem. Tento lék můžete rozdrtit nebo žvýkat. Lék Genericky Albenza užívejte vždy podle pokynů, i když si myslíte, že je vám lépe. Nevynechávejte dávky ani neukončujte léčbu dříve.

Pokud byste tento lék chtěli podávat svým dětem, tak se nejdříve poraďte s pediatrem o používání tohoto léku u dětí a pokud je to v pořádku, můžete ho objednat bez předpisu i jim. Zatímco tento lék může být předepsán pro děti od 2 let věku za vybraných podmínek, platí preventivní opatření. Předávkování: Pokud si myslíte, že jste užil (a) větší množství tablet než je doporučeno, tak okamžitě kontaktujte toxikologické středisko nebo pohotovost. Tabletky Generický Albenza mohou mít také vedlejší účinky o kterých je nutné informovat lékaře. Jedná se zejména o tyto potíže:

 • alergické reakce, jako je kožní vyrážka, svědění nebo kopřivka, otok obličeje, rtů nebo jazyka
 • změny vidění
 • průjem
 • potíže s dýcháním
 • rychlý, nepravidelný srdeční rytmus
 • horečka, zimnice, bolest v krku
 • bolest, potíže s močením
 • zarudnutí, puchýře, olupování nebo uvolnění kůže, včetně vnitřku úst
 • záchvaty
 • neobvyklé krvácení, podlitiny
 • neobvykle slabý nebo unavený
 • zežloutnutí očí, kůže.

Mohou nastat i tyto potíže, ale v případě těchto není potřeba kontaktovat lékaře:

 • závrať
 • ztráta vlasů
 • bolest hlavy
 • nevolnost, zvracení
 • bolest břicha.

V případě těchto vedlejších účinku vyhledejte lékaře pouze pokud by trvaly dlouhodobě. Generický Albenza je velmi účinný lék na boj s parazity. Přesto, že lze tabletky koupit bez receptu, je nutné se o užívání poradit s lékařem a vždy dodržovat doporučené dávkování. Pokud budete dodržovat pokyny od lékaře a které jsou v příbalovém letáku, tak pro vás budou pilulky Genericky Albenza velmi účinné a pomohou vám v boji proti parazitům v těle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *