Generický Vermox

Mebendazole

vermox

Použijte lék Vermox, abyste se zbavili škodlivých parazitů

Lék Generický Vermox je vysoce efektivní antihelmintikum, které dokáže úspěšně bojovat proti červům. Tito škodliví paraziti našeho těla byli vždy zcela běžné. Dnes jsou nejčastějšími nemocemi v České republice enterobióza, ascariáza a nemoc způsobená tenkohlavcem. Tyto nemoci jsou způsobené červy. Lék Generický Vermox je používán pro efektivní léčbu těchto nepříjemných nemocí.

Přípravek Generický Vermox je široce působící antihelmintikum, které je dostupné ve volném prodeji. Většinou je použit při léčbě nemocí, které jsou způsobeny kulatými a pásovými červy – roupy, hlísty, bičíkovci a červy, kteří se vyskytují ve vepřovém mase. Účinek léku je nejvíce efektivní při boji s bičíkovci a roupy.

Chcete se dozvědět více o účinku léku Generický Vermox před tím, než si ho zakoupíte? Pak pokračujte ve čtení a zjistěte vše, co jste chtěli vědět o léku Vermox před jeho koupí za levnou cenu. Založte své rozhodnutí nakoupit online lék za levnou cenu na užitečných informacích o cenovém rozpětí a dostupnosti ve volném prodeji.

100mg × 30 prášky
1 041,49 Kč
100mg × 60 prášky
1 273,19 Kč
100mg × 90 prášky
1 852,43 Kč
100mg × 120 prášky
2 431,68 Kč
100mg × 180 prášky
3 474,33 Kč
Doprava Mezinárodní neregistrovaná pošta zdarma

Jak funguje přípravek Generický Vermox?

Po vstupu do střeva lék proniká do těla hlísta a naruší funkce jeho metabolismu bílkovin, především schopnost vstřebávat glukózu. Díky nedostatku glukózy se zastaví proces vytváření energie a ostatních metabolických funkcí, po kterém hlísti umírají a jsou vyloučeni z těla přirozeným způsobem.

Hlavní účinek léčiva se vyskytuje v gastrointestinálním traktu, ale přibližně 5 až 10% přípravku Generický Vermox je absorbováno krví. Když látka prochází skrz játra, je zničena na metabolické produkty a je vyloučena ledvinami.

Kdo je kontraindikován přípravekem Vermox?

Před tím, než si zakoupíte lék, měli byste zkontrolovat možné kontraindikace, v opačném případě riskujete nežádoucí účinky. Zkontrolujte, zda nemáte alespoň jeden z uvedených zdravotních stavů:

 • Jste hypersenzitivní na složky obsažené v léku Vermox
 • Máte ulcerózní kolitidu
 • Byla Vám diagnostikována Crohnova nemoc
 • Trpíte selháním jater
 • Jste těhotná nebo kojící žena
 • Máte laktosovou intoleranci, nedostatek laktázy, glukózo-galaktózovou malabsorpci
 • Užíváte léky, které obsahují takové látky jako metronidazol, fenytoin, karbamazepin, ritonavir

Měli byste vědět, že děti, které jsou mladší 3 let, jsou také kontraindikovány užíváním tohoto léčiva, protože zde není dostatečný důkaz, že je bezpečný pro malé děti.

Jaké dávkování přípravku Vermox je to správné pro Vás?

Podle pokynů byste měli užívat pilulku Generic Vermox orálně a měli byste ji zapít sklenicí vody. Pokud jste starší 3 let, je doporučeno užívat 100 mg přípravku Vermox za 24 hodin. Přesná dávka však závisí na typu parazita, kterého máte. Pokud jste provedli již všechny potřebné rozbory a zjistili jste, že máte více než jeden druh hlístů, musíte užívat dvojnásobnou dávku.

To znamená, že optimální variantou je užít jednu pilulku přípravku Generic Vermox ráno a další jednu před spaním. Léčba by měla trvat 3 dny. Vezměte v úvahu to, že první léčba by nemusela být účinná. Budete znovu muset projít testy za 3 týdny, abyste zjistili, jestli byla léčba přípravkem Vermox účinná jak pro dospělé hlísty, tak i pro jejich vajíčka.

Lidem starším 14 let je doporučeno užívat 500 mg dvakrát denně, pokud jim byla diagnostikována echinokokóza. Během následujících 3 dnů je nutné užívat 500 mg třikrát denně a poté zvýšit dávku na 1000 mg dvakrát denně. Léčba nemoci echinokokóza je dlouhý proces, který může trvat 4 – 6 týdnů. Je doporučeno si zjistit, který typ hlísta máte, abyste proti němu mohli úspěšně bojovat.

Neužívejte vyšší dávky, protože zde hrozí předávkování. Můžete trpět nevolností, zvracením, průjmem a dalšími vedlejšími účinky, pokud budete zvýšenou dávku užívat po delší dobu. Mějte to na paměti a neužívejte zvýšené dávkování, i kdybyste jednou vynechali příjem léku.

Je možné si zakoupit přípravek Vermox online bez lékařského receptu?

Tablety Generický Vermox si můžete koupit ve volném prodeji v České republice v online lékárně, kde si můžete užít levnou cenu. To je jedna z hlavních výhod nákupu online. Levná cena ale není jediný důvod pro kupování léků přes internet! V místní kamenné lékárně si nemůžete koupit tento lék bez předpisu, zatímco u nás si koupíte jakýkoli lék bez nutnosti návštěvy lékaře s cílem získání receptu. Budete příjemně překvapeni cenou, za kterou prodáváme vysoce kvalitní léky. Je o mnoho nižší ve srovnání s cenou, kterou musíte zaplatit při nákupu stejně kvalitních léků v kamenné lékárně.

K dostupným cenám Vám můžeme nabídnout slevy pro naše věrné zákazníky. Můžete si koupit bezpečné a účinné léky ve volném prodeji online a zaplatit za ně velice levnou cenou. Pokud si zvolíte balení, které obsahuje 30 pilulek, pak zaplatíte cenu pouhých 1 $ za jednu pilulku. V případě, že potřebujete větší balení pro delší dobu léčby, měli byste si zakoupit 360 pilulek, což je ta levnější verze léku ve volném prodeji, kde Vás jedna pilulka vyjde na 0.81 $.

Při nakupování online za levné ceny Vám bude nabídnuta doprava zdarma v případě, že jste si objednali větší objednávku. Užijte si speciální ceny, za které prodáváme přípravek Generický Vermox a ostatní léky, a bonusy, když nakupujete online! Přečtěte si příbalový letáček léku a zeptejte se na jakékoli otázky, které máte – zákaznická podpora je Vám nepřetržitě k dispozici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 1. Katerina Jindrichovska says:

  Dobry den, rada bych si objednala lék Vermox. Dekuji Jindrichovska

  16. 1. 2019
 2. Aleš Malínek says:

  Dobrý den chci koupit 3 balení vermoxu

  19. 2. 2019
 3. Kateřina Hanšutová says:

  Dobrý den, mám zájem o Vermox 6 tablet.
  Děkuji

  25. 2. 2019
 4. Vladimir says:

  Mam zajem.

  5. 3. 2019
 5. Marie Novakova says:

  Koupit Vermox

  25. 3. 2019
 6. Blanka Filgasová says:

  zájem o koupi Vermoxu nebo Zentelu

  2. 5. 2019
  1. Lekarna says:

   Přidán banner naší lékárny. Můžete si koupit.

   3. 5. 2019
 7. Milan says:

  Dobry den,
  rad bych si zakoupil Vermox.

  10. 6. 2019
 8. Lacková Markéta says:

  Chtěla bych koupit Veemox,dekuji

  13. 6. 2019
 9. Kateřina Šašková says:

  Dobrý den,prosím zde se na objednat u vás lék Vermox?

  14. 6. 2019
 10. Vladimir says:

  Jake jine leky mimo Vermoxu nabizite, tedy v teto kategorii. Dekuji

  19. 8. 2019
 11. Zuzana says:

  Prosim 1 balenie

  24. 6. 2022
 12. Peter says:

  Dobrý deň prosím Vás možem užívať Vermox ak mám bezlepkovú a bezlaktózovú dietu. ďakujem.

  10. 9. 2022